FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V předposledním kole do Polné!

Letošní ročník moravskoslezské divize D se blíží do cíle. V předposledním 28. kole zajíždí fotbalisté FC Žďas Žďár ke krajskému derby do Polné.

Pouhá dvě kola zbývají do konce tohoto divizního ročníku. Dvě utkání, která definitivně rozhodnou o tom, kdo bude moci uplynulou sezonu hodnotit jako úspěšnou, kdo naopak jako neúspěšnou. Fotbalisté Žďáru by samozřejmě neradi patřili do té druhé kategorie, byť je již nyní jasné, že i v případě úspěšné záchrany čtvrté nejvyšší soutěže, těžko budeme moci hovořit o nějakých úspěších. V neděli nás čeká poslední letošní výjezd, na stadion Slavoje Polná.

Situace v tabulce hovoří jasnou řečí. Pokud nechceme spoléhat na pomoc a ideální souběh ostatních výsledků, potřebujeme naplno bodovat. V opačném případě bychom nemuseli mít záchranu ve vlastních rukách. Příliš nás (ale i ostatní celky ze spodku tabulky) nepotěšil výsledek čtvrteční předehrávky z Bzence. Tam zvítězila Bystřice 4:2 a v tabulce se přes nás přehoupla. Kromě jistě sestupujícího Pelhřimova tak zbylá dvě sestupová místa ještě nemají svého "majitele".

Nedělní krajské derby má na stadionu Slavoje úvodní hvizd v 17.00 a bude jej rozhodovat trojice sudích Fabeš - Rosický, Nápravník. Delegátem FAČR je pan Karel Vidlák.

                  ! ! !   FC ŽĎAS DO TOHO   ! ! !

Další program 28. kola MSD-D:

ČT Bzenec - Bystřice 2:4
Břeclav - Holešov
NE Rosice - Hodonín
NE Vrchovina - Brumov
NE V. Bíteš - Tasovice
NE Slavičín - St. Říše
NE Pelhřimov - Uh. Brod

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL