V Pardubicích U9 čtvrtá! - U9 + U8 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V Pardubicích U9 čtvrtá!

Zvětšit

V sobotu 17.února, jsme se zúčastnili velmi kvalitně obsazeného halového turnaje v Pardubickém kraji, který se konal v Pardubicích za účasti sedmi mužstev - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, FK Jablonec, FK Viktoria Žižkov, FK Pardubice, SK Pardubičky, MFK Chrudim, FK Přelouč. Turnaj se hrál systémem každý s každým v jedné skupině, kde rozhodoval každý zápas.

Hodnocení trenéra:

Vzhledem k přetrvávající marodce v kabině U9 a onemocnění dalších hráčů, odjelo na turnaj "sedm statečných". Hned v prvním zápase jsme narazili na nejatraktivnějšího účastníka celého turnaje FK Jablonec. FK Jablonec nás bohužel neporazil svým výkonem, ale dalo by se říci spíše názvem klubu, který v některých hráčích vzbuzoval zbytečný respekt a z toho pramenící chyby. I přes porážku 3:5 nám zápas ukázal, že kluci můžou hrát s každým a nikoho se nemusí bát. V dalších zápasech jsem postupně narazili na tým FK Přelouč, kterou jsem porazili 2:0 a kluci po celou dobu zápasu drželi pevně otěže utkání ve svých rukách. Ve třetím utkání na turnaji jsme se utkali s FK Viktorií Žižkov a předvedli svůj nejlepší výkon na turnaji, který byl korunován výhrou v poměru 3:0. Tato porážka byla jediná porážka, kterou náš soupeř na turnaji utrpěl. První polovina turnaje nám dodala sebevědomí do druhé poloviny turnaje s výhledem na dobré umístění. Již ve čtvrtém utkání na turnaji jsme se utkali s týmem MFK Chrudim a bohužel utrpěli porážku 2:3 po bojovném utkání. V následujícím zápase jsme narazili na SK Pardubičky 2:0. Tabulka byla velmi vyrovnaná a čtyři týmy před posledním kolem bojovali o vítězství na turnaji. Před naším posledním zápasem na turnaji, bylo jasné, že vítězství nás katapultuje na druhé místo, remíza by nám přisoudila třetí příčku. S vědomím na nutnosti bodového zisku, aby jsme se dostali "na bednu" jsme možná vstoupili svázaně do utkání a bohužel hned v první minutě prohrávali 2:0, ale kluci vydali poslední zbytky sil a podařilo se nám srovnat na 2:2, bohužel jsme obdrželi gól na konečných 2:3.  Nakonec jsme obsadili čtvrté místo, které rozhodně nebylo žádnou ostudou a FC ŽĎAS byl nejlépe postaveným neprofesionálním klubem. Bohužel na tomto turnaji nám chybělo více toho sportovního štěstí, ale my mu musíme jít příště i více naproti. Všem hráčům patří obrovské poděkování za předvedený výkon a odehrání turnaje v maximálním nasazení, kdy si sáhli na dno svých sil.

Výsledky:

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FK Jablonec 3:5

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FK Přelouč 2:0

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FK Vikoria Žižkov 3:0

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - MFK Chrudim 2:3

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - SK Pardubičky 2:0

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FK Pardubice 2:3

Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Šimon Sedlák z FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou!

Branky: Sedlák 8, Prokůpek 4, Staněk  2

Sestava: Irovský, Staněk, Krajíc, Sedlák, Prokůpek, Němec, Lukeš

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL