V krajském přeboru dál držíme neporazitelnost - Starší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V krajském přeboru dál držíme neporazitelnost

V okresním derby si starší žácí FC Žďár vedli ve Velkém Meziříčí na jedničku. Naopak béčko doma nestačilo na Náměšť.

FC V. MEZIŘÍČÍ - FC ŽĎÁR N. S. 0:3 (0:3)

Branky: Pátek, Bula, Balcar.

Komentář: Utkání jsme měli po celých 70 minut pod kontrolou. Hráči k utkáni přistoupili zodpovědně a škoda jen nevyužití šancí ve druhém poločase. Pouze naše zahazování šancí a několik dobrých zákroků domácího bránkáře uchránilo domácí od většího přídělu branek v jejich síti.

FC ŽĎÁR B - SK NÁMĚŠŤ N. O. 1:4 (0:3)

Branka: Jiří Osmík.

Komentář: Do utkání jsme nevstoupili koncentrovaně a hosté nás trestali za chyby. V 10. minutě jsme prohrávali 2:0 a další branka ve 20. minutě byla již nepřekonatelnou překážkou. Naše střelecké pokusy končily na brankové konstrukci, případně v rukavicích hostujícího brankáře. Přes snahu v druhém poločase, jsme již do zatažené obrany hostů nedokázali proniknout. Hosté neustále hrozili z brejkových akcí a jednu z nich i zakončili brankově. Jediný úspěch domácích zaznamenal Osmík po rohovém kopu.