FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V Jihlavě nás čeká v sobotu juniorka!

Michal Kadlec v pozici trenéra na lavičce juniorky Jihlavy.

K druhému přípravnému utkání zajíždí Áčko mužů v sobotu 9. února do Jihlavy, kde se utká v 11.00 s juniorkou FC Vysočina Jihlava.

Po týdnu, kdy jsme podlehli v domácím prostředí Slatiňanům nastoupí znovu naše Áčko do přípravného duelu tentokrát proti jihlavské juniorce. Tu vede v pozici hlavního trenéra bývalý žďárský odchovanec Michal Kadlec. Ten nám k poslednímu přípravnému utkání s Polnou pověděl.

Juniorský tým dnes po dvanácti dnech znovu nastoupil do přípravného duelu. Víkendový duel proti Ždírci byl totiž zrušen s ohledem na marodku v táboře soupeře. Výhra nad divizní Polnou v poměru 3:2 se zrodila po poločasovém stavu 2:2. Dvakrát se trefil Amir Mašić a rozhodující branku zaznamenal David Sargsyan.„Utkání mělo v první půli slušné parametry. Polná šla do vedení po našem hloupém zaváhání, když jsme předtím neproměnili tři gólové příležitosti. Poté jsme dvěma brankami Mašiće strhli vedení na naši stranu, ale divizní soupeř minutu před koncem poločasu srovnal. Ve druhém dějství šla úroveň hry, tempo i nasazení dolů. Jsem rád, že jsme alespoň dokázali vstřelit vítěznou branku," okomentoval přípravný duel trenér a bývalý žďárský odchovanec Michal Kadlec.

V přípravě na juniorskou ligu, kde je Vysočina na pátém místě v osmičlenné tabulce sehrála juniorka již kromě zmiňovaného zápasu s Polnou další tři zápasy. Nejprve zdolala v tréninkovém duelu jihlavské Áčko 2:1, poté rozdrtila Velkou Bíteš 7:0 a v zajímavém duelu i Vrchovinu 3:1, když všechny branky padly až ve druhé půli. „Pro nás bude zápas se Žďárem již takovou malou generálkou na první jarní kolo juniorské ligy, kde se utkáme v neděli 17. února se Sigmou Olomouc," uzavírá Kadlec.

Sobotní zápas začína v Jihlavě na umělé trávě v 11.00 hodin.

Víkendový program na UMT ve Žďáře:

Neděle 3. února

10.00  U19  FC ŽĎAS - Rozsochy muži

12.00  U17 FC ŽĎAS - ŽDÍREC dorost

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SOKOL SLATIŇANY

 Sobota  | 20.7.2019

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL