V domácím prostředí se U11 vytáhla na V.Meziříčí! - U11 + U10 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V domácím prostředí se U11 vytáhla na V.Meziříčí!

V sobotu 28.dubna 2018 starší přípravka FC Žďas hrála ve Žďáře nad Sázavou další zápas krajského přeboru.

Výsledky U11:

U11  Sestava: Dominik Pavlík, Martin Hakl, Matyáš Slavíček, Kryštof Zdražil, Tomáš Vambera, Lukáš Havránek, Nicolas Brúha, Adrian Staněk, Lukáš Polanský, Vojtěch Boháček

FC Žďár - Velké Meziříčí 12:8 (poločas 7:5)

Branky: Zdražil 4, Vambera 3, Polanský 2, Havránek 2, Polanský, Boháček

Výsledky U10:

U10 Sestava: Daniel Lisa, Adam Košík, Šimon Krahula, Matěj Kopecký, Jakub Promberger, David Prokůpek, Nikolas Starý, Matyáš Lédl, Matěj Chmelíček

FC Žďár - Velké Meziříčí 29 : 6 (poločas 19:4)

Branky: Prokůpek 9, Lédl 5, Chmelíček 4, Promberger 4, Starý 4, Krahula 2, Kopecký

Hodnocení trenéra:

Jelikož se hrálo pouze jedno utkání, tak jsme se s soupeřem domluvili na minutáži 3 x 25 minut, aby byli kluci maximálně vytížení.
U11 odehrála velice kvalitní utkání se zdatným soupeřem. Na obou stranách byla vidět spousta zajímavých akcí, hrálo se v tempu a s nasazením. Toto utkání splnilo vše, co jsme si přáli.
Bohužel v utkání U10 nás soupeř vůbec neprověřil a nepřinutil k většímu tempu, než bychom chtěli.