V domácím prostředí přišla další prohra!

Ani na čtvrtý pokus se našim mužům nepovedlo v domácím prostředí zabodovat. Tentokrát jsme vstřelili tři branky, ale Humpolec skóroval dokonce čtyřikrát  a odváží si z Bouchalek tři důležité body.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - A.F.C HUMPOLEC 3:4 (1:1)

​​​​​​Rozhodčí: Zapletal ŽK: 2:2 ČK: 0:0 Diváci: 173  Poločas: 1:1 Branky: 41. L. Trojánek, 49. Šindelka(PK), 69. vlastní - 18. Pikl, 56. Pešek, 60. Dalík, 90. Šerý
FC Žďas Žďár n. S.: Tomáš Jícha - Komínek,T. Trojánek, Šindelka, Štursa - Vokoun, Švoma, Sodomka, Janů - Henzl, L.Trojánek.

Začátek zápasu vyšel lépe hostům a v prvních deseti minutách si vytvořili dvě velké šance, ale Jícha mužstvo podržel. Domácí se pokoušeli o střelbu ze střední vzdálenosti, ale hostující Kříž byl také na místě. V 18. minutě se již skóre měnilo. Hostující Pikl dostal ve vápně až moc volného prostoru a střelou k tyči poslal hosty do vedení - 0:1. Domácí nesložili zbraně a ve 21. minutě po závaru ve vápně hostí, však ani na třikrát nedokázali dostat míč za brankovou čáru. To se povedlo až ve 41. minutě Luboru Trojánkovi, který zakončil pěknou akci střelou k tyči - 1:1.

Druhý poločas začal pro domácí na jedničku, když po faulu na Lubora Trojánka odpískal rozhodčí Zapletal pokutový kop. Ten proměnil bezpečně Šindelka a domácí vedli - 2:1. Stejnou výhodu dostali v 56. minutě i hosté a Pešek si s penaltou také poradil - 2:2. V 60. minutě předvedli hosté rychlou akci po pravé straně a ve vápně nehlídaný Dalík již neměl problém překonat Jíchu - 2:3. V 69. minutě se pro změnu dostali k centru z pravé strany domácí a Kopic si srazil míč do vlastní brány - 3:3. V 76. minutě byli dokonce domácí blíže k vítězství, ale opět po závaru před brankou ani nadvakrát nedokázali propálit Kříže. V poslední minutě tak přišel pro domácí trest a po rychlé akci z pravé strany využil přihrávku pod sebe střídající Šerý - 3:4.