FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Bojovnější Ledeč vyhrála nad béčkem!

Zvětšit

Žďárská rezerva sehrála v sobotu 17. března poslední přípravné utkání před vypuknutím jarních mistrovských zápasů. Soupeřem jí byl tým Ledče nad Sázavou.

Přečíst celý článek >>


O víkendu hrají jen žáci a rezerva!

Zvětšit

Odložení 17. kola divize mužů a dorostu se podepsalo i na víkendovém programu na žďárské umělé trávě.

Přečíst celý článek >>


17. kolo odloženo!

Zvětšit

Řídící komise pro Moravu dnes v pondělí 12. března odložila první jarní kolo souteží MSFL a divize. Náhradním termínem utkání A mužů proti Tišnovu je 16. a 17. červen 2018. Taktéž zápas našich divizních dorostenců ve Velkém Meziříčí je odložen na stejný termín.

Přečíst celý článek >>


Mladší dorostenci sehráli zápas dvou rozdílných poločasů

Zvětšit

V neděli 11. března byla soupeřem našich mladších dorostenců na domácí umělé trávě - Nová Ves. Pro dorostence to byla generálka na první jarní kolo v Moravskoslezské divizi, která jestli počasí a stav hracích ploch dovolí startuje tuto sobotu.

Přečíst celý článek >>


Oslabená rezerva potrápila favorita!

Zvětšit

Své druhé přípravné utkání před zahájením jarní sezóny odehrálo v neděli 11. března na domácí umělé trávě i žďárské B mužstvo, které nastoupilo proti Nové Vsi.

Přečíst celý článek >>


Těsná prohra v posledním zápase přípravy !

Zvětšit

Generálka na první jarní divizní kolo nedopadla pro domácí FC Žďas Žďár nad Sázavou moc dobře.  Proti velmi silnému Velkému Meziříčí jsme prohráli po velmi dobrém výkonu o branku, ale nejvíce asi mrzí vážné zranění opory mužstva Čestmíra Vitáska, který pro zlomeninu ruky nedohrál utkání.

Přečíst celý článek >>


V sobotu poslední generálka proti Velmezu!

Zvětšit

Poslední přípravný zápas v domácím prostředí, před vypuknutím fotbalového jara odehrají fotbalisté FC Žďas Žďár nad Sázavou. V sobotu 10. března od 12.00 hodin bude jejich soupeřem okresní rival a po podzimu druhý tým MSFL -  FC Velké Meziříčí. 

Přečíst celý článek >>


Béčko ztratilo vítězství v závěru zápasu!

Zvětšit

Své první přípravné utkání odehrálo v neděli 4. března na domácí umělé trávě i žďárské B mužstvo, které nastoupilo proti rezervě Ždírce.

Přečíst celý článek >>


Mladší dorost se rozešel s Chotěboří smírně

Zvětšit

V neděli 4. března se představila na umělé trávě Bouchalek sousední Chotěboř. Vyrovnané utkání nakonec skončilo nerozhodně, když se každé mužstvo trefilo do sítě soupeře v jednom případě.

Přečíst celý článek >>


U10 v Heřmanově Městci opět dominovala!

Zvětšit

V sobotu 3. března se starší přípravka FC Žďas Žďár nad Sázavou U10 představila v Heřmanově Městci, kde znovu zvítězila.

Přečíst celý článek >>


Humpolec si odvezl ze Žďáru pět branek!

Zvětšit

Předposlední přípravný zápas v domácím prostředí odehráli fotbalisté FC Žďas Žďár. Na umělé trávě byl jejich soupeřem druhý tým krajského přeboru Vysočiny -  A.F.C. Humpolec. Domácí tým v přípravě potřetí v řadě vyhrál a příští týden v generálce na první jarní divizní kolo přivítá Velké Meziříčí.

Přečíst celý článek >>


V souboji dvou týmů Vysočiny přivítáme v sobotu Humpolec

Zvětšit

V pátém přípravném zápase před jarní divizní sezónou se představí na Bouchalkách tým Humpolce. Zápas na umělé trávě má výkop v sobotu 3. března ve 14.00 hodin.

Přečíst celý článek >>


Školička absolvovala první halový turnaj!

Zvětšit

Naši nejmenší fotbalový benjamínci z fotbalové školičky FC Žďas U7 absolvovali v neděli 25. února svůj první turnaj v Heřmanově Městci. Výsledky nebyly tento den vůbec důležité, každý fotbalista si z tohoto svého prvního turnaje  odvezl domů první opravdovou medaili.

Přečíst celý článek >>


Ve druhé půli jsme si otevřeli proti Ivančicím střelnici!

Zvětšit

Třetí přípravný zápas v domácím prostředí odehráli fotbalisté FC Žďas Žďár. Na umělé trávě byl jejich soupeřem tým jihomoravského krajského přeboru FC Ivančice. Domácí tým navázal na čtrnáct dní staré vítězství v Jihlavě a svého soupeře porazil rozdílem třídy. Brankově se žďárští prosadili hlavně po změně stran.

Přečíst celý článek >>


U10 opět první!

Zvětšit

Starší přípravka FC Žďas Žďár nad Sázavou U10 si v sobotu 24. února 2018 zajela zahrát fotbal do Pardubic. 

Přečíst celý článek >>


Mladší žáci FC Žďas výborně reprezentovali okresní fotbalový svaz

Zvětšit

Ve čtvrtek 22. února se tři mladší žáci FC Žďas U12 zúčastnili halového turnaje okresních výběrů v Třebíči.

Přečíst celý článek >>


Poslední únorový víkend nás prověří Ivančice

Zvětšit

Ve čtvrtém přípravném zápase před jarní divizní sezónou se představí na Bouchalkách tým Ivančic. Zápas na umělé trávě má výkop v sobotu 24. února ve 14.00 hodin.

Přečíst celý článek >>


Starší žáci sklízeli medailové úspěchy

Zvětšit

Ve dvou dnech 18. a 19. února se představili starší žáci FC Žďas  Žďár nad Sázavou na třech turnajích. Ve dvou případech dokonce celý turnaj vyhráli!

Přečíst celý článek >>


Mladší dorostenci si v přípravě jasně poradili s Čáslaví

Zvětšit

Nepopulárního bůra si odvezli z Bouchalek v neděli 18. února fotbalisté Čáslavi, hrající druhou nejvyšší českou dorosteneckou soutěž. Při střelecké chuti byly především Dvořák s Vilišem, kteří se v zápase trefily dvakrát.

Přečíst celý článek >>


Mladší žáci se rozloučili s halovou sezónou vítězstvím!

Zvětšit

V neděli  18. února uspořádali ve sportovní hale na Bouchalkách mladší žáci FC Žďas Žďár nad Sázavou halový turnaj vypsaný pro kategorii ročníku narození 2005 a mladší.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL