FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

V neděli přijede na Bouchalky k malému derby Ždírec!

Zvětšit

Víkendový program  bude v neděli 6. května od 16.30 hodin ve znamení malého derby Vysočiny, kdy přivítáme nedaleký Ždírec nad Doubravou.

Přečíst celý článek >>


Dnešní zápas divize odložen!

30. kolo divize muselo být na žádost oddílu Velké Bíteše odloženo!

Přečíst celý článek >>


Béčko vyhrálo okresní derby v Moravci!

V neděli 29. dubna jsme za nádherného letního počasí zajížděli k derby utkání na hřiště Moravce.

Přečíst celý článek >>


Na prvního máje hrají žáci, ve středu hostíme v derby V.Bíteš!

Na Bouchalkách bude viděn ve vloženém anglickém týdnu atraktivní fotbal, kdy v okresním derby přivítáme ve středu 2. května - Velkou Bíteš.

Přečíst celý článek >>


Ve Strání jsme prohráli dobře rozehraný zápas!

Zvětšit

V sobotu 28. dubna jsme zajížděli na hřiště čtrnáctého Strání, které potřebuje každý bod na záchranu divizní soutěže. Po našem zaslouženém vedení nás soupeř zaskočil a ve druhém poločase otočil zápas ve svůj prospěch.

Přečíst celý článek >>


Fotbal na Bouchalkách jen v sobotu! Áčko jede do Strání!

Zvětšit

O nadcházejícím víkendu v sobotu 28. dubna sehrají na domácím hřišti své zápasy pouze dorostenci a přípravky. Ostatní naše mužstva odjíždějí na hřiště soupeřů.

Přečíst celý článek >>


V Šumperku jsme vysoko prohráli!

Zvětšit

V neděli 22. dubna jsme zavítali na šlágr 22. divizního kola do Šumperku. Zde nás třetí celek tabulky připravil o jarní neporazitelnost, když po změně stran během pěti minut třikrát skóroval!

Přečíst celý článek >>


Béčko podlehlo v derby těsně Vrchovině!

Zvětšit

V souboji dvou rezerv Žďáru a Vrchoviny byly šťastnější hosté z Nového Města na Moravě, kteří si odvezly z Bouchalek tři body. 

Přečíst celý článek >>


Starší dorost rozhodl v prvním poločase

Zvětšit

Starší dorost U19 se v sobotu 21. dubna utkal v dalším kole dorostenecké divize s Humpolcem. Po výborném výkonu hlavně v první polovině zápasu jsme si připsali tři důležité body, které znamenaly posun na desáté místo tabulky.

Přečíst celý článek >>


Mladší dorost deklasoval Humpolec!

Zvětšit

Mladší dorost U17 se v sobotu 21. dubna utkal v dalším kole dorostenecké divize s Humpolcem. Po jednoznačném vítězství jsme se posunuli na jedenáctou příčku tabulky.

Přečíst celý článek >>


Lukáš Konrád vychytal druhou nulou na jaře Břeclav!

Zvětšit

Na jaře podává Lukáš Konrád v brance spolehlivé  výkony. I jeho zásluhou se tým FC Žďas Žďár nad Sázavou usadil na první příčce tabulky. Položili jsme mu po vítězném zápase s Břeclaví několik otázek.

Přečíst celý článek >>


Těsná porážka ve Znojmě!

Mladší dorostrenci sehráli v neděli 15. dubna ve Znojmě zápas s dosud na jaře neporaženou místní rezervou.

Přečíst celý článek >>


Benfika přivezla další cenné body tentokrát z Jemnicka!

Bohumír Sláma vstřelil dvě branky Jemnicku

V sobotu 14. dubna se naše rezerva představila na hřišti Jemnicka. Jako vedoucí celek soutěže potvrdila papírové předpoklady a porazila čtvrtý celek tabulky o dvě branky!

Přečíst celý článek >>


Břeclav zdolána dvěma brankami Vopršala!

Zvětšit

V sobotu 14. dubna jsme přivítali v domácím prostředí Bouchalek tým Břeclavi. I třetí jarní divizní zápas jsme zvládli na výbornou a znovu vybojovali tři body! Na jaře tak zůstáváme stoprocentní! Nejlepšími hráči utkání byl dvougólový střelec Matěj Vopršal a v brance bezchybně chytající Lukáš Konrád, který si připsal druhé čisté konto v řadě!

Přečíst celý článek >>


V sobotu přijede na Bouchalky nebezpečná Břeclav!

Zvětšit

Víkendový program na žďárských Bouchalkách bude ve znamení divizního utkání mužů, ve kterém budeme hájit  první příčku tabulky, proti  týmu  Břeclavi. Začátek utkání je v sobotu v 15.30 hodin.

Přečíst celý článek >>


Jakub Šindelka se po zranění těší na jaře na každý zápas

Zvětšit

Mužem divizního zápasu  mezi Žďárem a Polnou se stal střelec naší vítězné branky obránce FC Žďas Žďár – Jakub Šindelka. Položili jsme mu pro náš web několik otázek.

Přečíst celý článek >>


Výhru v Polné vystřelil Šindelka!

Zvětšit

V neděli 8. dubna naše Áčko hájilo vedoucí postavení v divizní tabulce na hřišti Polné. Po výborném a bojovném výkonu celého týmu jsme si odvezli velmi cenné tři body!

Přečíst celý článek >>


Starší dorost ztratil v závěru dobře rozehranou partii!

Zvětšit

Starší dorostenci FC Žďas U19 sehráli v sobotu 7. dubna zápas rozdílných poločasů s týmem Kyjova.  Po dobře rozehraném prvním poločase, ve druhém poločase čtyřikrát inkasovali a nakonec odešli poraženi. V tabulce tak nadále zůstávají na jedenácté příčce.

Přečíst celý článek >>


Benfika si poradila s posledním týmem tabulky!

Zvětšit

Souboj prvního s posledním bývá vždy hodně ošidný. Naše rezerva se sice v sobotu 7. dubna první poločas hodně trápila, ale nakonec potvrdila papírové předpoklady a tým Černíče po změně stran porazila. V tabulce I. A třídy jsme si utvořili již čtyřbodový náskok před Náměští, která má však zápas k dobru.

Přečíst celý článek >>


Ztracená výhra ve druhém poločase!

Zvětšit

Mladší dorostenci FC Žďas U17 sehráli v sobotu 7. dubna zápas rozdílných poločasů a nakonec si připsali po nadějně rozehraném prvním poločase, jenom jeden bod do divizní tabulky. V ní nadále zůstávají na jedenácté příčce tabulky.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL