FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Béčko jasně porazilo Šebkovice!

Zvětšit

V neděli 27. května naše rezerva v domácím prostředí nastřílela Šebkovicím pět branek a vrátila se do čela tabulky. V tabulce druhá Náměšť má však úterní zápas s Jemnickem k dobru.

Přečíst celý článek >>


Mladší dorost si připsal dvě vysoké porážky !

Zvětšit

Mladší dorostenci U17 měli v tomto týdnu napilno. Po vloženém čtvrtečním kole v Brně Líšni, je čekala v neděli na Bouchalkách Vysočina Jihlava.

Přečíst celý článek >>


V Rosicích skončila naše vítězná série!

Zvětšit

Čtyřzápasovou šňůru vítězných zápasů přerušily v sobotu 26. května našemu Áčku Rosice, hlavně díky lepší koncovce v prvním poločase.

Přečíst celý článek >>


Od podzimu se bude hrát ve Žďáře nejvyšší soutěž!

Zvětšit

V pondělí 14. května se rozhodlo o tom, že klubu FC Žďas Žďár nad Sázavou bylo přiděleno fotbalové sportovní středisko mládeže(Spsm).

Přečíst celý článek >>


Víkendový domácí program ve znamení mládežnické kopané!

Zvětšit

V sobotu a neděli 25. a 26. května bude na fotbalovém stadionu na Bouchalkách k vidění hlavně mládežnický fotbal, který ukončí v neděli naše rezerva zápasem s Šebkovicemi.

Přečíst celý článek >>


U10 čeká o víkendu finálový turnaj Ondrášovky!

Zvětšit

O tomto víkendu čeká naší přípravku U10 finálový turnaj Ondrášovka Cup 2017/18, kterého se bude účastnit 24 nejlepších mužstev z naší republiky.

Přečíst celý článek >>


Mladší dorost v Brně otočil zápas!

Mladší dorostenci si v neděli 20. května dojeli pro tři body do Brna - Kohoutovic. Vítězství o dvě branky je katapultovalo na 8. místo divizní tabulky!

Přečíst celý článek >>


Benfika přivezla výhru i v oslabené sestavě!

Rezerva FC Žďas si tentokrát dojela v neděli 20. května pro tři body na půdu devátých Nových Syrovic. Nadále tak držíme druhou pozici v tabulce za vedoucí Náměší, jejíž utkání se pro nezpůsobilý terén, který zůstal po přívalovém dešti pod vodou neodehrálo.

Přečíst celý článek >>


Střídající Bureš rozhodl o výhře nad Blanskem!

Ve 26. kole divize jsme hostili velmi nebezpečné Blansko, které jsme zdolali až dvěma vstřelenými brankami ve druhém poločase.

Přečíst celý článek >>


V sobotu hostíme zachraňující se Blansko!

Zvětšit

Sobotní dopoledne bude zasvěceno žákům, kteří se utkají proti Bedřichovu. Víkendový program  bude v sobotu 19. května od 17.00 hodin vrcholit divizním zápasem našeho Áčka, proti o záchranu hrajícímu Blansku. V neděli 20. května vyběhnou na trávníky v okresním přeboru naše přípravky.

Přečíst celý článek >>


One man show Matěje Vopršala!Třebíči jsme uštědřili debakl!

Zvětšit

Ve středu 16. května jsme zajížděli na dohrávané 16. kolo do Třebíče, kde jsme si z domácí obrany udělali doslova trhací kalendář! Po vysoké výhře 8:1 nadále držíme druhé místo v divizní tabulce. V zápase byl v ústřední roli hlavně Matěj Vopršal, který nasázel domácím pět branek!

Přečíst celý článek >>


Béčko doma klopýtlo s Dukovany!

Zvětšit

V neděli 13. května se utkala naše rezerva v utkání I. A třídy s Dukovany. Po porážce 0:1 se již díváme z druhého místa na záda vedoucí Náměště s odstupem pěti bodů!

Přečíst celý článek >>


Hattrick Titauera rozhodl o výhře mladšího dorostu!

Zvětšit

Až po změně stran se dočkali diváci branek v 25. kole dorostenecké divize mladšího dorostu. Zásluhou tří branek Jana Titauera a jedné Lukáše Krejčího jsme porazili Svratku Brno 4:1. V tabulce jsme se tak posunuli na desátou pozici.

Přečíst celý článek >>


Pouťový program ukončí rezerva s Dukovany!

Zvětšit

Při bohatém fotbalovém programu se na Bouchalkách v sobotu a v neděli představí všechny naše kategorie!

Přečíst celý článek >>


Mladší žáci FC Žďas dosáhli obrovského úspěchu!

Zvětšit

Výběr OFS Žďár nad Sázavou tvořený pěti hráči FC Žďas se kvalifikoval mezi šest nejlepších okresních výběrů z celé České republiky!

Přečíst celý článek >>


Havlíčkův brod schytal doma pěkný výprask!

Zvětšit

V předehrávaném 25. kole divize jsme  ve čtvrtek 10. května vyloupili Havlíčkův Brod, když jsme domácí potupili čtyřmi góly a navíc jsme ještě neproměnili penaltu!

Přečíst celý článek >>


Proti Ždírci jsme vybojovali další domácí vítězství!

Zvětšit

V neděli 6. května jsme sehráli na domácím hřišti divizní derby proti Ždírci nad Doubravou. Po bojovném výkonu jsme si připsali v domácím prostředí jedenácté vítězství a zůstáváme tak před vlastními fanoušky stoprocentní!

Přečíst celý článek >>


Béčko rozdrtilo Budišov!

Zvětšit

Béčko mužů potvrddilo roli favorita a porazilo v domácím prostředí Budišov. Nadále tak zůstáváme lídrem tabulky I. A třídy.

Přečíst celý článek >>


Starší dorost prohrál v Třebíči

V pátek 4. května sehrála naše U19 další divizní zápas, tentokrát proti poslední Třebíči. Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v poslední desetiminutovce. V tabulce tak držíme nadále dvanáctou příčku s pohodlným náskokem před sestupovými pozicemi. 

Přečíst celý článek >>


Mladší dorost přivezl bod z Třebíče!

Zvětšit

Mladší dorost U17 sehrál v pátek 4. května divizní zápas na půdě Třebíče. Po velmi dobrém výkonu jsme si přivezli jeden bod a udrželi jedenáctou příčku tabulky.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL