FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Rozhovor s... Čestmírem Vitáskem

Čestmír Vitásek

Po každém odehraném kole bude náš web přinášet rozhovor s nejlepším hráčem zápasu v dresu FC Žďár. Po vítězném utkání s Třebíčí vybral kouč Jozef Vanko dvacetiletého záložníka Čestmíra Vitáska, který se do klubu v létě vrátil po sedmiletém působení v Jihlavě.

Přečíst celý článek >>


Tři hráči Žďáru v sestavě kola Deníku!

Výborný výkon fotbalistů FC Žďár nad Sázavou a demolice Třebíče jednoznačným poměrem 8:0 nezůstala bez odezvy ani u redaktorů Deníku.

Přečíst celý článek >>


Vanko: Zůstaňme nohama na zemi

Jozef Vanko

Trenér divizních fotbalistů Žďáru nad Sázavou Jozef Vanko byl samozřejmě spokojený s tím, jak jeho svěřenci v neděli osmi góly vyprovodili Třebíč, ale zároveň nepodléhal zbytečnému a předčasnému uspokojení.

Přečíst celý článek >>


Třebíč odjela s osmičkou!

Totální demolice. Jinak se premiérové mistrovské vystoupení divizních fotbalistů Žďáru nad Sázavou nedá nazvat. Výrazně omlazenou Třebíč jsme nijak nešetřili, konečné skóre tak znělo málo vídaných 8:0! Ve fotogalerii naleznete také předsezónní fotku A týmu ZDE!

Přečíst celý článek >>


Béčko na úvod překvapilo Budějovice!

Výborně vstoupilo do nového ročníku východní skupiny I. A třídy béčko FC Žďár nad Sázavou. Svěřenci trenérského dua Machatka - Jun totiž přivezli všechny tři body z Moravských Budějovic.

Přečíst celý článek >>


Nová sezona začíná, přivítáme Třebíč!

Soutěžní ročník 2017/2018 v moravskoslezské divizi D začíná o tomto víkendu. Fotbalisté Žďáru nad Sázavou v domácí premiéře přivítají krajského rivala z Třebíče.

Přečíst celý článek >>


Soupisky FC Žďár n. S. - podzim 2017

Kádry obou dospělých týmů FC Žďár nad Sázavou pro podzimní část fotbalového ročníku 2017/2018 v moravskoslezské divizi D, resp. v krajské I. A třídě - skupině B jsou uzavřené.

Přečíst celý článek >>


S trenérem Vankem jsme hodnotili přípravu!

Ostrý start do nového ročníku moravskoslezské divize D se blíží. S trenérem FC Žďár Jozefem Vankem jsme v krátkém rozhovoru zhodnotili letní přípravu, ale také příchozí posily či ambice týmu do nové sezony.

Přečíst celý článek >>


Generálka na Třebíč se vydařila!

V posledním přátelském utkání před nadcházející sezonou sehráli divizní fotbalisté Žďáru vyrovnanou partii proti třetiligovému Velkému Meziříčí.

Přečíst celý článek >>


S Chotěboří jsme si poradili

Také ve druhém přípravném utkání fotbalisté Žďáru nad Sázavou nezaváhali. Krajská Chotěboř sice srdnatě vzdorovala, ale na víc než na těsnou prohru 1:2 jí to nestačilo.

Přečíst celý článek >>


Čekají nás dva domácí duely!

V posledním červencovém týdnu, v rozpětí tří dnů, se fotbalisté Žďáru nad Sázavou dvakrát představí vlastním fanouškům.

Přečíst celý článek >>


Přípravu v Bystřici spláchla velká voda

Druhý přípravný zápas před nadcházející fotbalovou sezonou divizní fotbalisté Žďáru nad Sázavou kvůli nepříznivému počasí neodehráli.

Přečíst celý článek >>


Na úvod přípravy výhra, ale...

V prvním přípravném utkání před nadcházející sezonou zdolali divizní fotbalisté Žďáru nad Sázavou krajskou Přibyslav 4:2. Výkon našich borců však nebyl úplně ideální.

Přečíst celý článek >>


Sérii přípravných utkání zahájíme s Přibyslaví!

Herní přípravný blok divizních fotbalistů Žďáru nad Sázavou před novou fotbalovou sezonou bude obsahovat čtyři přípravné duely.

Přečíst celý článek >>


Novou sezonu zahájíme krajským derby s Třebíčí!

Moravskoslezská divize D zná už svůj jízdní řád pro ročník 2017/2018. Fotbalisté Žďáru nad Sázavou ji zahájí 6. srpna domácím soubojem s Třebíčí.

Přečíst celý článek >>


Předbežné složení MSD-D 2017/2018

Přinášíme zatím pouze předběžné složení moravskoslezské divize D pro následující soutěžní ročník 2017/2018.

Přečíst celý článek >>


Trenér Jozef Vanko hodnotil uplynulou sezonu

Záchranářská mise kouče Jozefa Vanka skončila úspěchem, ale rodila se ve velkých bolestech. Závěr uplynulého ročníku moravskoslezské divize D by měl být výrazným mementen pro nadcházející sezonu.

Přečíst celý článek >>


U11 vítězem mezinárodního turnaje!

Fantastického úspěchu dosáhli benjamínci FC Žďas Žďár na mezinárodním, tudíž i kvalitně obsazeném turnaji v Brně - Tuřanech. Naše U11 jej jednoznačně ovládla!

Přečíst celý článek >>


Fantazie, divize je zachráněna!!!

Dokázali to. Fotbalisté Žďáru nad Sázavou zdolali v závěrečném divizním kole Pelhřimov a díky vysoké prohře Bystřice v Hodoníně mohou slavit pomalu se vzdalující záchranu ve čtvrté nejvyšší soutěži.

Přečíst celý článek >>


Den D nadešel!

V závěrečném kole této sezony moravskoslezské divize D se rozhodne o bytí a nebytí fotbalistů FC Žďas Žďár.

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8  >>

Příští zápas

FC ŽĎÁR N.S.
 

...

...

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.UMBRO CZECH REPUBLICŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL