FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U9 vyhrála suverénně turnaj v Jihlavě!

Zvětšit

V neděli 12.února se tým  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou U9 zúčastnil turnaje v Jihlavě, který s přehledem vyhrál! Ve finále bohatém na branky zdolalali naši mladíčci pořádající Jihlavu!

Hodnocení trenéra:

V neděli 11.února, jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného halového turnaje v kraji Vysočina, který se konal v Jihlavě za účasti osmi mužstev - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, FMK Vysočina Jihlava, FŠ Třebíč, HFK Třebíč, Jiskra Měřín, Sokol Štoky, SFK Vrchovina, FC SLOVAN Havlíčkův Brod. Turnaj se hrál ve dvou skupinách s následnými zápasy PLAY OFF.

Vzhledem k vysoké marodce a problémům při tvorbě nominace, se odjíždělo s lehkými obavami, co kluci na turnaji předvedou a jak se náročnému stylu přizpůsobí hráči ročníku 2010, kterými bylo družstvo doplněno. Kluci zahájili turnaj v lehčím tempu a postupně přitápěli pod kotlem. Ve skupině postupně porazili v derby SFK Vrchovina v nervózním zápase 3:2, poté si poradili s FŠ Třebíč 2:0 a v závěrečném zápase ve skupině porazili rozdílem třídy Jiskru Měřín 7:0. Do zápasů PLAY OF postoupili z prvního místa a v semifinále narazili na HFK Třebíč, kterou po perfektním výkonu porazili 2:0 a zajistili si postup do finále. Ve finále se naši kluci utkali s domácími favority FKM Vysočina Jihlava, kterou porazili v poměru 5:3. Finálový zápas byl zlatým hřebem celého turnaje, měl vysokou kvalitu na obou stranách a kluci ze sebe vymáčkli, to nejlepší co v nich je.

FC ŽĎAS absolvoval celý turnaj bez "ztráty kytičky" na cestě k prvnímu místu se utkal se všemi spolufavority a i celkové skóre 19:5 je vypovídající o výborném týmovém výkonu všech zúčastněných.

Od trenéru patří obrovské poděkování všem klukům za perfektní reprezentaci FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou a předvedený výkon, na který doufáme navážou na dalších turnajích, které nás čekají.

Výsledky:

Zápasy ve skupině

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - SFK Vrchovina 3:2

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FŠ Třebíč 2:0

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - Jiskra Měřín 7:0

Semifinále

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - HFK Třebíč 2:0

Finále

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FKM Vysočina Jihlava 5:3

 

Branky FC Žďas: Sedlák 8, Toman 8, Odvárka  3

Sestava: Irovský, Navrátil, Odvárka, Sedlák, Toman, Krajíc, Bajer, Blažek,

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL