U9 vydřela v Heřmanově Městci bronz! - U9 + U8 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U9 vydřela v Heřmanově Městci bronz!

Zvětšit

Třetím lednovým turnajem byl pro U9 turnaj v Heřmanově Městci, kde vybojovali naši benjamínci z mladší přípravky bronzové medaile.

Hodnocení trenéra: V neděli 21.ledna, jsme se účastnili turnaje v Heřmanově Městci za účasti týmu FK Pardubic,  SK Solnice, FC Hlinsko, FK Přelouč. Turnaj se hrál systémem každý s každým a nabídl velmi zajímavé zápasy. Náš vstup do turnaje byl skvostný a po výhře 8:2 nad FC Hlinskem nás namlsal do dalších zápasů. V druhém utkání jsme narazili na noční můru z minulého týdne tým FK Pardubice a podařilo se nám vybojovat remízu 2:2, která byla po vývoji utkání zasloužená. V třetím utkání jsme narazili na tým FK Přelouč, který do té doby na turnaji nezískal ani bod, pod dojmem dobrých výkonů z předešlých zápasů došlo k podcenění soupeře a zaslouženě jsme prohráli 3:1 po bezkrevném výkonu. Vlažný výkon, možná podcenění vygradovalo v posledním zápase na turnaji, ve kterém jsme remizovali se Solnicí 3:3, kdy ještě necelou minutu, před koncem jsme drželi výhru 3:1. Na hráčích se projevila i celková únava, kdy rozlosování turnaje nám přisoudilo systém zápasů ob zápas a bylo vidět, že síly ubývají. Konečné třetí místo za předvedené výkony je odpovídající a nám ukázalo slabiny, na kterých musíme zapracovat. Hráčům patří poděkování za předvedený výkon.

Nejlepším hráčem týmu FC Žďár byl vyhlášen Tadeáš Broža

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Šimon Sedlák za vstřelených 8 branek

Výsledky:

FC Žďár - Hlinsko 8:2 
FC Žďár - Pardubice 2:2 
FC Žďár - Přelouč 1:3 
FC Žďár - Solnice 3:3  

Branky: Sedlák 8, Toman 2, Broža, Krajíc, Odvárka, Staněk po 1 brance 

Sestava: Irovský, Staněk, Odvárka, Sedlák, Toman, Němec, Krajíc, Broža

ZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL