U9 ve Skutči zlatá! - U9 + U8 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U9 ve Skutči zlatá!

Zvětšit

V sobotu 24.února, jsem se zúčastnili velmi kvalitně obsazeného halového turnaje v Pardubickém kraji, který se konal ve Skutči za účasti sedmi mužstev - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, SK Solnice, FK Pardubice "bílí", FK Pardubice "červená", MFK Chrudim, SK Sparta Slatiňany, FC Chotěboř. Turnaj se hrál systémem každý s každým v jedné skupině, kde rozhodoval každý zápas.

Hodnocení trenéra:

Nominace na tento turnaj, byla jednoduchá, vzhledem k přetrvávající marodce u U9, jeli všichni, kdo měli zdravé dvě nohy a teplotu menší než 37°C..... na turnaj odjelo "sedm statečných".

Vstup do turnaje nám nachystal hned na začátek těžkého soupeře v podobě družstva Chrudimi, ale kluci k zápasu přistoupili velmi dobře a vrátili soupeři týden starou porážku v poměru 2:0. Hned v následujícím zápase jsme narazili na družstvo Slatiňan, které mělo být dle předpokladů pro nás lehkým soupeřem, ale opak se ukázal pravdou a až do osmé minuty jsme prohrávali 1:0, ale nakonec se nám podařilo zápas zlomit na naši stranu v poměru 4:1 a zapsat si druhé vítězství. Ve třetím utkání na turnaji jsme potkali družstvo SK Solnice s touhou konečně tohoto neoblíbeného soupeře porazit. Bohužel zápas se nevyvíjel podle našich představ a v polovině zápasu jsme prohrávali 3:1. Kluci ale neskutečnou bojovností utkání dotáhli do konečného výsledku 3:3, kdy vítězný gól visel na vlásku v posledních sekundách a vyvinuli jsme neskutečný závěrečný tlak. V tomto utkání si kluci dokázali, že můžou hrát s každým, nabrali herní sebevědomí a touhu celý turnaj vyhrát. Ve čtvrtém utkání jsme narazili na tým FC Chotěboř, které se podařilo v klidu dovést do vítězství 3:0 a pošetřit síly na závěr turnaje. Před posledními dvěma utkáními, kdy nás čekaly družstva Pardubic, bylo jasné, že kluci mají "placku", ale ve všech hořela touha mít zlatou jako Ester z rána . V pátém utkání nás čekalo družstvo FK Pardubice "červení" a toto utkání patřilo ke zlatému hřebu celého turnaje, kdy si kluci sáhli na dno svých sil, každý hráč plnil své úkoly a klukům se podařilo vyhrát 1:0. V posledním utkání na turnaji nás čekalo družstvo FK Pardubice "bílí", kdy jakýkoliv bodový zisk znamenal naše vítězství na turnaji. Kluci do zápasu vlétli naplno s odhodláním urvat vítězství a to se jim i podařilo, i když soupeř měl větší fanouškovskou podporu, a vyhráli poslední zápas v poměru 4:0.

Na tomto turnaji nám oproti minulému víkendu vyšlo vše, sportovní štěstí nám ukázalo svojí přívětivější tvář, kluci neskutečně turnaj odbojovali a plnili si své povinnosti.

Všem hráčům patří obrovské poděkování za předvedený výkon, reprezentaci FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou a odehrání turnaje v maximálním nasazení.

Teď si kluci užijí týdenní volno, naberou chuť do dalších tréninků a po jarních prázdninách vstoupíme do poslední části přípravy na druhou část sezóny.

Výsledky:

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - MFK Chrudim 2:0

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - SK Spartak Slatiňany 4:1

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - SK Solnice 3:3

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FC Chotěboř 3:0

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FK Pardubice "bílí" 1:0

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FK Pardubice "červený" 4:0

 

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou celý turnaj vyhrálo se ziskem 16bodů a skóre 17:4

Branky FC Žďas: Sedlák  9, Prokůpek 6, Staněk 2

 

Sestava: Irovský, Staněk, Krajíc, Sedlák, Prokůpek, Němec, Krejčí

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL