U8 v Heřmanově Městci stříbrná! - U9 + U8 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U8 v Heřmanově Městci stříbrná!

Zvětšit

V sobotu 10.března, jsme se zúčastnili posledního halového turnaje v letošní sezóně v kategorii U8 v Pardubickém kraji, který se konal v Heřmanově Městci za účasti sedmi mužstev - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, SPARTAK Kutná Hora, FK Čáslav, FC Slovan Havlíčkův Brod, FK Šumperk, TJ Dlouhá Ves, Sokol Dříteč. Turnaj se hrál systémem každý s každým v jedné skupině, kdy rozhodoval každý zápas.

Hodnocení trenéra:

V prvním zápase jsme narazili na tým Kutné Hory a po počátečním oťukávání se dostala Kutná Hora do vedení, ale nám se podařilo vývoj utkání zlomit na naši stranu, bohužel soupeři se podařilo pět vteřin před koncem vyrovnat na konečných 2:2. První zápas nás navnadil do dalšího vývoje a položil dobrý základ do celého dne. V druhém utkání na turnaji jsme se utkali s týmem Dříteče, který nás jednoznačně porazil 6:0. Nutno dodat, že se jednalo o pozdějšího vítěze turnaje, který prošel turnajem bez ztráty kytičky a především fyziologicky a fotbalově byl oproti jiným týmům o třídu výše. Následovalo utkání proti nám neznámému týmu Šumperku, který se na turnaji do té doby prezentoval velmi dobrými výkony. Nastoupili jsme do utkání s lehkými obavami, aby utkání nedopadlo jako proti Dříteči, ale kluci neskutečným týmovým výkonem vydřeli výhru 2:0, která jim dodala sebevědomí do dalších zápasů. V dalším utkání jsme sehráli derby Vysočiny proti týmu Havlíčkova Brodu a porazili ho jednoznačně 6:1. Před posledními dvěma zápasy bylo jasné, že hrajeme o medaile a kluci strašně moc chtěli na nějakou "placku" dosáhnout. V cestě nám stál tým Dlouhé Vsi a kluci ho bez problémů porazili 4:2. V posledním zápase na turnaji jsem narazili na tým Čáslavi a soupeře porazili 4:0. Poslední zápas rozhodl o našem konečném umístění na druhém místě na turnaji, ale to nejlepší mělo ještě přijít. Kluci i přes obrovský týmový výkon měli ve svém středu individuality, které byly po zásluze odměněny. Tým FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou posbíral všechny individuální ocenění na turnaji. Turnaj nám u U8 ukázal obrovský výkonnostní posun, který byl zhodnocením práce kluků a vyústěním kvalitní zimní přípravy, kluci neskutečně turnaj odbojovali a plnili si své povinnosti. Všem hráčům patří obrovské poděkování za předvedený výkon, reprezentaci FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou a odehrání turnaje v maximálním nasazení.

Výsledky:

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - Spartak Kutná Hora 2:2

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - Sokol Dříteč 0:6

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FK Šumperk 2:0

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FC Slovan Havlíčkův Brod 6:1

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - TJ Dlouhá Ves 4:2

FC  ŽĎAS Žďár n.Sáz. - FK Čáslav 4:0

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou skončilo na turnaji druhé se ziskem 13bodů a skóre 18:11

Nejlepším střelcem celého turnaje byl vyhlášen Sebastian Sláma s 11 brankami z FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou.

Nejlepším brankářem celého turnaje dle hlasování trenérů byl vyhlášen Radim Had z FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou.

Nejlepším hráčem z týmu FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou byl vyhlášen Tomáš Růžička.

Branky FC Žďas: Sláma - 11, Had Michal - 4, Had Radim, Staněk Maxim, Růžička po 1

Sestava FC Žďas: Had Radim, Had Michal, Bajer, Hüblbauer, Sláma, Růžička, Staněk Jakub, Staněk Maxim, Synek

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL