FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U19 odjela z Třebíče vysoko poražena!

Zvětšit

V dalším kole dorostenecké divize zajížděl náš starší dorost do Třebíče. Zde se mu po výborných dvou úvodních domácích výkonech nedařilo a odvezl si vysokou prohru.

FŠ TŘEBÍČ - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. 8:1  (4:0)

Sestava: Batelka – Titauer, Klement ( 80. Sáblík ), Pelikán, Požár – Žák, Zažímal, Klouda, Pöndl – Viliš, Hartl

Branka : 69. Viliš

Hodnocení trenéra:

Tragický a ostudný výkon celého týmu, jehož výsledkem byl debakl na hřišti mužstva, které se před zápasem pohybovalo v druhé polovině tabulky jen pár příček nad námi. Vítězství domácích je zcela zasloužené, kromě pár krátkých okamžiků na hřišti naprosto dominovalo a předčilo nás úplně ve všem. Náš „výkon“ se skládal z neobvykle velkého množství individuálních chyb a nepřesností, minimální bojovnosti a naprosto chyběla alespoň základní snaha pokusit se něco s nepříznivě se vyvíjejícím zápasem udělat. Výkon snad dvou, možná tří, hráčů lze označit jako průměrný, u ostatních šlo o výkon hrubě podprůměrný až katastrofální. Je pravda, že nám chyběli čtyři hráči ( někteří z pochopitelných důvodů, někdo z neakceptovatelných ) a v podstatě nešlo střídat, ale to není pro sobotní „představení“ žádná omluva. Kdo viděli předchozí zápas s Hodonínem, tak si musel myslet, že nastoupilo úplně jiné mužstvo. Je to zarážející o to víc, že domácí nás v ničem nepřekvapili, hráli přesně tím způsobem, na jaký byli hráči v tréninkovém procesu i přímo před zápasem opakovaně upozorňováni, ovšem veškeré tyto informace byly vzhledem k lhostejnému přístupu k zápasu v podstatě k ničemu. Nelze než doufat, že tato facka byla natolik dostatečná, že mužstvo probere k lepším výkonům, kterých je bezpochyby schopno.

Příští zápas sehrají naši dorostenci U19 na domácím hřišti v neděli 7. dubna od 10.15 hodin, kde nám bude soupeřem šestý tým tabulky - Kohoutovice. 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SOKOL SLATIŇANY

 Sobota  | 20.7.2019

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL