U17 zradila v zápase produktivita!

V sobotu 28. září nastoupila v domácím prostředí naše dorostenecká U17 proti Svratce Brno.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - SVRATKA BRNO  2:3(0:1)

V sobotním popoledni jsme sehráli velice zajímávé, ale nešťastné utkání s hosty z Brna. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a do 15 minuty si Srnský vypracoval dvě velké příležitosti ke skórování. Bohužel hostující brankář potvrdil své kvality a nedovolil změnu skore. Postupem času se hra vyrovnávala, oba týmy se snažili o kombinaci s e snahou o průnikové přihrávky.  Bohužel ke konci poločasu došlo ke zbytečné ztrátě míče při vysokém presinku soupeře, rychlému přenesení hry a nekompromisnímu zakončení a hosté šli do kabin s vedením.

V poločase byl tým nabádán ke klidu, pokračování napadání, udržet míč na zemi a šance se dostaví. To se potvrdilo a v 50 minutě jsme vyrovnali. Následoval sled šancí na obou stranách, kdy oba brankáři potvrdili své kvality. Utkání směřovalo do remízového výsledku. Až přišel zbytečný faul a následné nepokrytí přímého kopu a hosté šli 8 minut před koncem opět do vedení. Náš tým ovšem nesložil zbraně a Krejčí blesku rychle vyrovnal. Oba týmy chtěly i nadále vyhrát a z nevinné akce na kraji hřiště došlo k přečíslení a obdržení branky na konečných 2:3. Hosté pak již hru prozdržovali a rozkouskovali a nám se nepodařilo vyrovnat.  Bohužel toto utkání rozhodlo naše neproměnování jasných brankových příležitostí. K následujícímu utkání zajíždíme v sobotu do nedaleké Nedvědice.