FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U17 na úvod sezóny dvakrát prohrála!

Zvětšit

V neděli 18. srpna zahájila naše U17 na Bouchalkách divizní sezónu s brněnským týmem Líšně a ve středečním vloženém kole přivítala Jihlavu.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - SK LÍŠEŇ B  1:4(0:1)

Zajímavé utkání rozhodla větší produktivita hostů z Brna. Nám se podařil vstup do utkání a první brankovou příležitost si vypracoval Krejčí, který však prováhal čas na zakončení a akci zastavil hostující obránce. Od 20.minuty se nám přestala dařit kombinace a naopak hosté dobrým pohybem a přesnou kombinací začali přebírat iniciativu. Když už se zdálo, že dojde na bezbrankový poločas, hosté chytře rozehráli přímý kop a odcházeli tak do kabin s  náskokem.

Ve druhém poločase jsme bohužel brzy inkasovali druhou branku, kdy hostující stoper prošel téměř přes polovinu hřiště a nekompromisně potrestal náš nedůraz. Tento průběh nás ovšem nezlomil a v následujících minutách jsme si dobrou kombinací vypracovali několik nebezpečných situací v soupeřově pokutovém území, ovšem proměnili jsme pouze jednu. Kdy Bureš skóroval do prázdné branky. Ve snaze vyrovnat skóre se otevírala okénka v naší obraně, které hosté v závěru ještě dvakrát využili.

Fotky ze zápasu: https://www.instagram.com/p/B1Twz2ZoUTP/

 

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - VYSOČINA JIHLAVA B  0:3(0:2)

Utkání s regionálním lídrem z Jihlavy jsme odehráli se vztyčenou hlavou. Hráči podali týmový a zodpovědný výkon. Naše hra postavena na hlubokém bloku, snaha o zdvojování a rychlý přechod do proti útoku se nám většinu utkání dařila. Hosté svoji individuální i týmovou kvalitou nás ovšem dokázali 3x potrestat. Naše šance zůstali bohužel nevyužity a především ty ze začátku obou poločasů nás mrzí nejvíce, mohly utkání dát zajímavou zápletku. 

Fotky ze zápasu: https://www.instagram.com/p/B1b3G2toza3/

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 FC BOSKOVICE

 Neděle  | 23.2.2020

14.00

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL