FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U17 na lídra divize nestačila!

Zvětšit

Utkání s vedoucím celkem MSDD družstvem Hodonína, překvapení nepřineslo.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - HODONÍN 0:3(0:2)

Do utkání jsme šli se záměrem eliminovat průnikové přihrávky a zesílit střed hřiště. Přes velké nasazení a odhodlání prát se v každém souboji, hosté potvrzovali svoji kvalitu. Silná práce s míčem a fyzická vyspělost. První dvě velké příležitosti hostů výborně chytající Balcar ve spolupráci s Davidem Novotným zneškodnili, bohužel soustavný tlak úvodních 15. minut přinesl i pas z levé strany na pravou rychlé sklepnutí a vedení hostů 1:0 - po pravdě zasloužené. Tato situace, ale naše hráče vyprovokovala k větší aktivitě a Gregar se dostal do velké šance po podařené akci celé levé strany, bohužel hostující brankář potvrdil své kvality. Těsně před poločasem došlo k navýšení skóre na 2:0.

Druhý poločas se nesl i nadále v bojovném a zodpovědném výkonu, bohužel na kvalitu soupeře to nestačilo. Náznaky šancí a závarů v brankovišti Hodonína toužebný gól nepřinesly. V závěru utkání hosté využili brejk a uzavřeli skóre na konečných 0:3. Přes prohru v tomto těžkém utkání, byl tým pochválen, za zodpovědný a kolektivní výkon. 


Tímto utkání byla ukončena podzimní část soutěže, kterou jsme zakončili na konečném 8. místě se ziskem 20. bodů a skóre 33:26 (6-2-6) s jedním zápasem k dobru  (dohrávka až na jaře)

Fotky z utkání: https://www.instagram.com/p/B4p0isugFBq/

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 POLNÁ

 Sobota  | 6.6.2020

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL