U15 dovezla tři body z Bedřichova - Starší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U15 dovezla tři body z Bedřichova

Stylově, tedy další výhrou, se s podzimní částí letošní sezony rozloučili starší žáci FC Žďár nad Sázavou. O třech bodech rozhodl v Bedřichově závěr první půle.

TJ SOKOL BEDŘICHOV - FC ŽĎÁR N. S. 1:4 (1:3)

Branky: Gregar 2, Novotný, Otava.
Komentář: Záverečné utkání podzimní části soutěže jsme odehráli na velmi podmáčeném hřišti Sokola Bedřichov. Domací vstoupili do utkání velmi aktivně a nás svazovala určitá nervozita nepokazit výborně rozehranou podzimní část soutěže. Jednoduchou hrou a velkým nasazením nás domácí úvodních dvacet minut přehrávali. Ve 20. minutě se domací zaslouženě prosadili z rychlého protiútoku. Utkání ovšem rozhodl závěr prvního poločasu, kdy jsme během čtyř minut vstřelili tři pěkné branky. Ve druhem poločase se již značně otřesení domácí do žádné šance ke korekci výsledku nedostali. Náš tým se přes několik slibných příležitostí prosadil již jen jedenkrát. Po závěrečném hvizdu rozhodčího propukla mezi hráči velká radost ze zisku prvního místa v tabulce a to bez ztráty bodu a skóre 54:7. Závěrečná děkovačka s diváky a rodiči byla jistě příjemným povzbuzením do těžké zimní přípravy.