U13 vyhrála krajské derby v H.Brodě - U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 vyhrála krajské derby v H.Brodě

Ve středu 5. září jsme odjížděli k předehrávanému utkání 15. kola do nedalekého H.Brodu.

FC SLOVAN H.BROD - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  7:13

Branky : 4x Seknička,  4x Toman, 3x Holec, Stoček, Čejka

Sestava : Vokoun,  Koutník, Čejka, Vavřínek, Tuna, Procházka, Stoček, Seknička, Polívka, Mikišek, Bárta, Toman, Holec, Prokůpek, Kučera

První krajské derby se odehrálo v H.Brodě. V první časti utkání to byla vzájemná oťukávaná bez větších šancí. To však skončilo v 15 minutě, kdy se trefil D.Holec a my šli do vedení, které zakrátko dvěma brankami navýšil L.Toman. Bohužel opět přišla ztráta koncentrace jako ve Zlíně a soupeř během čtyř minut skóre vyrovnal na 3 :3. Do druhé části jsme vstoupili náporem. Už v první minutě se po faulu na P.Stočka pískala penalta, kterou bezpečně proměnil J.Seknička. Pak už jsme zápas ovládli a postupně P.Stoček,D. Holec, L.Toman, D Čejka, J. Seknička navyšovali skóre. Soupeř hrozil většinou ze standartních situací, po kterých výsledek korigoval.

Další mistrovský zápas sehrajeme v domácím prostředí Bouchalek v sobotu  8. září v 10.00 hodin proti FŠ Třebíč.