U13 v Hodoníně prohrála! - U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 v Hodoníně prohrála!

V neděli 31.března zavítala žákovská U13 na hřiště Hodonína.

FK HODONÍN- FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  9:3 (4:1)

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme v neděli 31.3. odjeli do Hodonína. Momentálně třetí tým tabulky nám měl co oplácet , neboť jsme ho v úvodním kole zaskočili a vyhráli 5:3. Což se zatím podařilo jen čtyřem mužstvům. Domácí se na nás tentokrát připravili, hned od začátku dávali najevo, že se překvapení tentokrát konat nebude. Domácí předváděli kombinační hru s rychlým přechodem do útoku. Což zúročili už v 6.minutě . Nám se podařilo v 22.minutě po krásném sólu D. Holce vyrovnat. Poté jsme si vypracovali několik menších šancí, ale soupeř už herně dominoval a do konce třetiny ještě dvakrát skóroval. V druhé i třetí části se obraz hry nezměnil. Domácí měli jasnou převahu, my jsme stačili v důrazu, hře 1v1 a částečně v kombinaci. Na 5: 2 snižoval tvrdou střelou D. Čejka a svůj premiérový gol za U13 vstřelil na 7:3 M. Vopršal .
Soupeři gratulujeme. Právem patří do špice tabulky
Malá zmínka o rozhodčím. Petr Mayer odpískal utkání na výbornou. Kluky nechal hrát důraznou ,ale férovou hru, což  prospělo ke kvalitě utkání.
Branky : Holec, Čejka, Vopršal
Sestava : Vokoun, Čejka, Vavřínek, Koutník, Polívka, Mikíšek, Stoček, Seknička, Bárta, Holec, Kučera, Prokůpek, Vopršal, Toman,