U13 si v Bedřichově s chutí zastřílela - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 si v Bedřichově s chutí zastřílela

Také mladší žáci FC Žďár nad Sázavou se s podzimní půlsezonou rozloučili vítězně. Bedřichovu naši benjamínci nasázeli hned jedenáct branek.

SOKOL BEDŘICHOV - FC ŽĎÁR N. S. 0:11 (0:6)

V posledním podzimním kole krajského přeboru jsme se utkali v Jihlavě s týmem Bedřichova. Již od začátku jsme soupeře přitlačili na jeho polovině a hned v první minutě skórovali. V 6. minutě jsme již vedli 3:0 a bylo rozhodnuto. Do konce poločasu jsme ještě překonali brankáře domácích ve třech případech a v poklidu vedli 6:0. Ve druhém poločase se hrálo dále na jednu branku a tak výsledné skóre 11:0 bylo pro domácí ještě hodně milosrdné.

Hodnocení trenéra: Dnes jsme byli zvědavi, jak se kluci vypořádají s dvoudenní únavou po turnaji ve Velké Bíteši. Zahráli jsme ale nad očekávání dobře, i když soupeř byl hodně odevzdaný. Za celý podzim zasluhují všichni kluci velkou pochvalu.

Branky: Holec 4, Polívka 4, Pelikán 2, Souček.
Sestava: Vokoun (Krčál) – Koutník, Vaněk, Čejka,Tůna, Hlaváč, Polívka, Holec, Pelikán, Stoček,Šikula, Seknička, Souček.