U13 rozhodla proti Zlínu v prvním poločase - U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 rozhodla proti Zlínu v prvním poločase

V neděli 14.dubna žákovská U13 na domácí trávě hostila v dalším jarním mistrovském zápase Fastav Zlín.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - FASTAV ZLÍN 6:1 (5:0)

V 18.kole žákovské ligy do Žďáru přijel soupeř ze Zlína, který nás na podzim vysoko přehrál 9:2.
Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Vysoko jsme soupeře napadali, což mu dělalo velké problémy. Jednu z mnoha šancí už v 10 minutě využil Lukáš Toman. 27. minuta přinesla nejkrásnější moment utkání. Po krásné kombinaci ve středu hřiště napřáhl Kuba Seknička a z 20 metru vymetl šibenici. I nadále jsme byli aktivnější a vytvářeli si brankové příležitosti, které využili Domča Holec a Lukáš Toman. Krásnou brankou se prezentoval i Jarda Koutník, který po rohu skóroval hlavou. V třetí části nám už docházely síly, soupeř, který střídal pravidelně dvě sedmičky nás zatlačil a vypracoval si několik šancí , které zlikvidoval výborně chytající Zdenda Vokoun. Soupeř vstřelil čestný gol z penalty 5 minut před koncem. Dnes kluci předvedli jeden z nejlepších výkonů v soutěži za což jim patří velká pochvala.
Branky : 3x Toman, Seknička, Holec, Koutník
Sestava : Vokoun, Čejka, Koutník, Mikíšek, Stoček, Seknička, Bárta, Holec, Toman, Kučera