U13 přehrála Spartu Brno ve druhé třetině zápasu! - U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 přehrála Spartu Brno ve druhé třetině zápasu!

Ve středu 29. srpna jsme přivítali v domácím prostředí v předehrávaném zápase 14. kola Spartu Brno a připsali jsme si druhé vítězství v soutěži.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - SPARTA BRNO 9:2

Ve středu 29.8. jsme na domácím hřišti přivítali v 3. kole žákovské ligy mužstvo Sparta Brno vedené Zdeňkem Valnohou ( 254 ligových zápasů za Zbrojovku Brno a Drnovice). Od začátku utkání jsme měli převahu. Šance D. Holce a J. Sekničky bohužel góly neskončily . V 12. minutě zakončil své sólo z vlastní půlky D.Čejka a po zásluze jsme šli do vedení. Bohužel to bylo gólově v první třetině vše. Do druhé třetiny jsme vstoupili velmi aktivně a po pěkných kombinačních akcích skóre narůstalo. Hattrickem se zaskvěli oba útočníci L.Toman i D. Holec. Jednu branku zaznamenal i D. Polívka. V třetí třetině jsme kluky zkoušeli i na jiných postech, přesto kvalita hry byla i nadále dobrá, . Konečné skóre 9 : 2 zařídil krásným lobem kapitán mužstva P. Stoček.

Góly FC Žďas: Holec 3, Toman 3, Čejka, Stoček, Polívka,

Sestava : Vokoun - Čejka, Koutník, Vavřínek, Mikíšek, Bárta, Stoček, Seknička, Polívka,  Holec, Toman, Prokůpek, Kučera.