U13 porazila Prostějov! - U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 porazila Prostějov!

V neděli 24.března žákovská U13 na domácím UMT hostila v prvním jarním mistrovském zápase 1.SK Prostějov.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - 1.SK PROSTĚJOV 8:7 (4:2)

V prvním jarním mistrovském zápase jsme přivítali hráče z Prostějova. Už  podzimním zápasem na Hané jsme se přesvědčili, že nás čeká velice kvalitní soupeř. V první minutě jsme zazmatkovali v obraně a soupeř se ujal vedení. Postupem času z nás opadla nervozita a v 5.minutě vyrovnal D. Polívka. Od té doby jsme předváděli kvalitní hru podpořenou kvalitní koncovkou. Bohužel po ztrátě koncentrace v posledních vteřinách první třetiny soupeř snížil na 4:2.  V druhé části se obraz hry moc nezměnil, s výjimkou naší lehkovážné koncovky. Vypracovali jsme si několik vyložených šancí, ale skórovali jsme jen jednou. Jako přes kopírák se odehrála poslední minuta druhé třetiny a opět jsme nechali soupeře snížit. Jak se má bojovat nám předvedl soupeř v poslední části, v 81 minutě se mu podařilo dokonce vyrovnat na 6:6!   Poslední desetiminutovka byla z obou stran jízda , po brankách hlavou D. Holce a J. Koutníka soupeř minutu před koncem už pouze snížil na konečných 8:7
Sestava: Vokoun, Čejka, Koutník, Vavřínek, Seknička, Stoček, Polívka, Holec, Bárta, Mikíšek,Kučera, Vopršal
Branky : 2x Stoček, Polívka, Bárta, Seknička, Čejka, Holec, Koutník