U13 po výhře nad Třebíčí do čela tabulky! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 po výhře nad Třebíčí do čela tabulky!

Také v 6. kole krajského přeboru Vysočiny nepoznali mladší žáci FC Žďár hořkost porážky, když doma suverénním způsobem zdolali krajského rivala z Třebíče.

FC ŽĎÁR N. S. – HFK TŘEBÍČ 4:0 (2:0)

V šestém kole krajského přeboru nás čekal v domácím prostředí houževnatý celek Třebíče. Po jasné převaze jsme si nakonec připsali další tři body. Po zaváhání a prohře Vrchoviny v Polné jsme tak jako jediný celek v soutěži zatím neporaženi a dostali jsme se opět do čela tabulky.

Od prvního hvizdu rozhodčího bylo jasné, že soupeř přijel opět jen s defenzivní taktikou. Z počátečního tlaku přišla v 6. minutě velká šance Hlaváče, který ale orazítkoval jen tyč třebíčské branky. Dále jsme pokračovali v nátlakové hře, ale bez efektu. Mnoho našich střel totiž zablokovala nepropustná hráz před hostujícím brankářem. Až v 16. minutě vyzrál na obranu hostí dnes dobře hrající Polívka a poslal nás do vedení. Po dalších třech minutách se prosadil střelou na zadní tyč Stoček a zápas tak byl víceméně rozhodnut. Poslední naše velká šance v první půli skončila po Vaňkově střele po odrazu od břevna na brankové čáře.

Ve druhém poločase se hosté ještě více zatáhli ke své brance a bránili ze všech sil naše útočné výpady. Dlouho se nám nevedlo navýšit skóre zápasu, protože jsme naráželi na přehuštěný střed obrany Třebíče. Až v 48. minutě přišel náš rekordní pětadvacátý roh v zápase, který doputoval až na zadní tyč, kde úplně volný Holec jen nastavil placírku. Konečný účet zápasu uzavřel tři minuty před koncem pohotovou střelou Čejka.

Hodnocení trenéra Petra Procházky: Zápas, jak už je v podzimní části zvykem, se odehrával jen před brankou hostí. Dnes nám vyšel herně výborně první poločas, ve druhé půli jsme již tolik nevyužívali křídelní hry. Jinak jsme soupeře k ničemu nepustili a několikrát i pěkně zakombinovali.

Branky: Polívka, Stoček, Holec, Čejka.
Sestava: Vokoun – Tůna, Koutník, Čejka, Vaněk, Hlaváč, Polívka, Holec, Vavřínek, Pelikán, Stoček.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL