U13 dvakrát bodovala! - U13 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U13 dvakrát bodovala!

V pátek a neděli odjela naše žákovská U13 k dalším mistrovským utkáním na hřiště Slovácka a SK fotbalové školy Třebíč.

1.FC SLOVÁCKO - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  5:7 (2:3)

Na Velký pátek jsme odjeli k dalšímu ligovému zápasu na Slovácko. Ve velkém teple domácí začali  náporem, ale v 7.minutě po brejkové akci Šimona Hladíka šel do vedení Žďár. Domácí i nadále byli fotbalovější , ale selhávali v koncovce. Nám se tentokrát koncovka dařila na výbornou. K tomu jsme přidali velkou bojovnost a nasazení. Kluci si dnes sáhli na dno svých sil a odměnou jim bylo vítězství nad druhým celkem ligové tabulky, které pečetil nádherným golem z 30 metrů Kuba Seknička. K nejhezčím momentům utkání byla i branka Páti Stočka na 3:2 .
Branky :  2x Seknička, 2x Hladík, 2x Stoček, Toman
Sestava: Vokoun, Čejka, Koutník, Mikíšek, Stoček, Seknička, Hladík, Bárta, Toman, Kučera

FŠ TŘEBÍČ - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  3:3 (0:0)

Do Třebíče jsme odjeli s vědomím, že jsme na podzim s tímto soupeřem odehráli jedno z nejlepších utkání i když se smolným koncem. Za slunečného počasí obě mužstva vstoupila s opatrnou hrou. Ohrožení branek bylo jen sporadické., hře dominovaly bezchybné obrany. Více útočného fotbalu bylo k vidění od druhé třetiny. Naše mužstvo si vytvořilo několik šancí, ale bohužel kluci trefovali jen domácího brankaře. Ve 46.minutě jsme v našem pokutovém území byli nedůrazní a soupeř nás potrestal 1: 0.Do konce druhé třetiny jsme inkasovali ještě jednou a to střelou z dálky. Do závěrečné části jsme šli s vědomím ,že nemáme co ztratit, zatlačili jsme domácí na jejich půlce a hned z první šance  se trefil Čejka. Hned následující šanci proměnil Bárta a rázem to bylo 2:2. Domácí to nezaskočilo a o tři minuty šli znovu do vedení. Gólový účet uzavřel hlavou Kuba Seknička 5 minut před koncem utkání. V poslední minutě měl ještě gólovou šanci Hladík, ale na spravedlivé remíze se nic nezměnilo.
Branky : Čejka, Bárta , Seknička
Sestava: Vokoun, Čejka, Koutník, Mikíšek, Seknička, Stoček, Hladík, Bárta, Holec, Kučera, Toman