U12 zvítězila v generálce v Měříně! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 zvítězila v generálce v Měříně!

V úterý 14. srpna jsme zavítali na hřiště Měřína a jasným vítězstvím jsme si v přípravném zápase připsali třetí výhru v řadě.

JISKRA MĚŘÍN U13 - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. U12  3:14 (0:4, 1:4,2:6)

Do utkání jsme vstoupili brankou vstřelenou v první minutě a první čtvrtinu jsme vyhráli 4:0. Ve druhé čtvrtině jsme nadále předváděli nátlakový fotbal a přidali další čtyři branky. Soupeř se dokázal v této části zápasu také jednou prosadit. Poslední část zápasu jsme přidali dalších šest branek a zápas dovedli do jasného vítězství.

Góly FC Žďas: Opět bylo vidět mnoho našich hezkých akcí a branek.

Sestava: Pavlík - Hakl, Síč, Brychnáč, Polanský, Sklenář, Hanus,Tomandl, Janík, Zdražil.

Hodnocení trenéra:

Zápas jsme odehráli se dvěma hráči na střídání a na větším hřišti než je obvyklé v naší soutěži, nám prověřilo dostatečně fyzickou kondici. Zde můžeme kluky za odmakaný výkon pochválit. Další fotbalové dovednosti již nám dělali problémy. První dotek, převzetí míče, či výběr místa, kličky do hráčů. Největším problémem nakonec zůstává hra do těla a u některých hráčů se poprat a vyhrát každý osobní souboj.Je opravdu nadále na čem pracovat.

Další zápas již bude mistrovský a sehrajeme ho v neděli 19.srpna v domácím prostředí Bouchalek a naším soupeřem bude FK Hodonín, začátek zápasu je v 10.00 hodin.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SLOVAN ROSICE

Sobota  | 25.5.2019

10.15

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL