U12 zdolala po rozpačitém výkonu H.Brod! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 zdolala po rozpačitém výkonu H.Brod!

8. května žákovská U12 změřila své síly na domácím hřišti se soupeřem FC Slovan Havlíčkův Brod.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - H.BROD 15:1 (6:0, 4:1,5:0)

Sestava: Pavlík - Sklenář, Zdražil, Havránek, Boháček, Vambera, Polanský, Brychnáč,Mráček, Síč, Chmelík, Janík, Hanus.

Našim klukům se nejlépe povedla svým herním projevem první třetina utkání, kdy jsme se v 5. minutě ujali vedení a postupně navyšovali skóre až na 6:0. Ve druhé a třetí třetině naši kluci polevili, ale i přes to vsítili dalších 9 branek. Soupeři se podařilo smazat čisté konto z pokutového kopu ve 36. minutě. Utkání skončilo našim vítězstvím 15:1.

I přes tuto jednoznačnou výhru naši hráči v herních činnostech nepředvedli to, co bychom od nich očekávali a co je v jejich možnostech. Takže je stále na čem pracovat. Děkujeme za početnou podporu diváků a fanoušků.