U12 vyhrála na Slovácku! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 vyhrála na Slovácku!

V pátek 19.dubna zavítala žákovská U12 k dohrávce 17. kola na hřiště 1.FC Slovácko.

1.FC SLOVÁCKO - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  2:12 (1:3,0:7,1:2)

Sestava: Pavlík - Sklenář, Chmelík, Hanus, Zdražil, Havránek, Tichý, Boháček, Vambera, Polanský, Brychnáč,Mráček.

Góly: 38. 44 a 56. Boháček, 26 a 53. Hanus, 36. a 87. Vambera, 16. Chmelík, 30. Brychnáč, 39. Tichý, 54. Sklenář, 78. Havránek.

Začátek zápasu vyšel lépe domácím a již ve druhé minutě jsme inkasovali. Postupem času jsme ale přebírali iniciativu na své kopačky a výsledkem bylo vyrovnání Chmelíka. Konec třetiny nám navíc vyšel na jedničku, když nás nejprve dostal do vedení Hanus a gólem do šatny skóroval z přímého kopu Brychnáč.

Druhá třetina rozhodla o osudu zápasu, když se nám podařilo při náročném presinku, soupeře donutit k chybám a skóre postupně narostlo až na devíti brankový rozdíl.

Poslední třetina se nám již tolik nevyvedla. Pod dojmem vysokého vedení jsme nebyli již tolik aktivní a domácí brankou korigovali nepříznivé skóre. Poté jsme se jen přeci zvedli a dvěma góly upravili skóre na desetibrankový rozdíl.

Dnes zasluhují všichni kluci pochvalu za odvedený výkon. Hlavně druhá třetina byla z naší strany hodně povedená.