U12 ukončila podzim vítězně! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 ukončila podzim vítězně!

U12 přivezla v sobotu 10.11. z Prostějova tři body a zasloužené vítězství.

1.SK PROSTĚJOV -  FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. 4:9 (2:2, 0:3, 2:4)

Góly FC Žďas: Sklenář 3, Hanus 2, Mráček 2, Chmelík, Tomandl(PK)

Sestava: Pavlík - Krahula, Vambera, Sklenář, Zdražil, Chmelík, Brychnáč, Polanský, Boháček, Mráček, Hanus, Tomandl, Janík .

Hodnocení trenéra:

Hrálo se na  travnatém povrchu  a za pěkného počasí. Kluci se do soupeře pustili hned od začátku a ujali se vedení v první minutě utkání, poté nás soupeř za chyby dvakrát potrestal a otočil stav utkání. Do konce první třetiny jsme srovnali stav na 2:2. Druhou třetinu, do které šli naši borci dravěji, zúročili třemi brankami a odskočili soupeři na 5:2. I v poslední třetině bylo vidět, že kluci moc chtějí vyhrát a to bylo poznat i na jejich hře, soupeře přehrávali ve všech herních činnostech a zaslouženě celkově vyhráli 9:4.
Poděkováním za úspěšný premiérový podzim žákovské ligové sezóny jim byl dlouhý potlesk fanoušků a rodičů, kterému předcházel oslavný bojovný žďárský pokřik našich borců. VŠEM MOC DÍK !!!