U12 si připsala výhru i v Třebíči! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 si připsala výhru i v Třebíči!

V neděli 21.dubna odjela naše žákovská U12 k dalšímu mistrovskému utkání na hřiště SK fotbalové školy Třebíč.

FŠ TŘEBÍČ - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  4:10 (1:2,2:6,1:2)

Sestava: Pavlík - Sklenář, Tomandl, Hanus, Zdražil, Havránek, Tichý, Boháček, Vambera, Polanský, Brychnáč,Mráček.

Góly: 1.,31 a 32. Mráček, 37.,39 a 61. Sklenář, 43 a 60. Boháček,18. Brychnáč, 67. Polanský.

V první minutě zápasu jsme se ujali vedení a toto jsme postupně ve všech třetinách navyšovali až na konečný stav 10:4. První třetina 2:1, druhá 6:2, třetí 2:1. Celé utkání se nám podařilo skvěle odehrát, zejména druhá třetina byla z naší strany nejproduktivnější a celkové vítězství našich borců bylo zcela zasloužené. Všichni se stejnou mírou podíleli na tomto úspěchu, zápas odmakali, hráli s velkým nasazením a s radostí a za to je moc chválíme. Díky všem fanouškům za podporu při zápase.