U12 sehrála dva přípravné zápasy! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 sehrála dva přípravné zápasy!

Dva přípravné zápasy sehrála U12 na domácí žďárské umělé trávě.

Neděle - 18. listopadu

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - FC HRADEC KRÁLOVÉ  2:15 (0:2, 0:7, 2:6)

Góly FC Žďas: Brychnáč, Sklenář.

Sestava: Pavlík - Vambera, Sklenář, Zdražil, Chmelík, Brychnáč, Havránek, Polanský, Boháček, Mráček, Hanus, Síč, Chmelíček, Promberger, Janík .

Hodnocení trenéra:

18.listopadu se utkala naše žákovská U12 v přátelském utkání na domácím stadionu s fotbalisty FC Hradec Králové. Do 25. minuty drželi naši hráči se soupeřem bezbrankový stav. Poté jsme začali ve hře chybovat a kluci z hradecka trestali a to tak, že v 60. minutě vedli už 9:0 a zápas celkově vyhráli 15:2. Z našeho týmu se střelecky prosadili Sklenář a Brychnáč. Na podzim to byl jeden z nejhorších výkonů, který jsme předvedli, jak v nasazení, tak i v dalších herních činnostech.

Sobota - 24. listopadu

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - FC VYSOČINA JIHLAVA  17:2 (4:0, 6:1, 7:1)

Góly FC Žďas: Chválíme všechny hráče, každý se podílel brankou, či nahrávkou.

Sestava: Pavlík - Krahula, Sklenář, Zdražil, Brychnáč, Havránek, Boháček, Mráček, Hanus, Tichý, Tomandl, Síč .

V dalším přípravném utkání jsme doma 24.listopadu přivítali kluky z FKM Vysočina Jihlava. Hrálo se na UMT, za deštivého počasí a s podporou skalních fanoušků. Náš tým v počtu 12 hráčů doplněný hráči ze starší přípravky se do soupeře hned od první minuty utkání pustil nebojácně a sebevědomě. Do 20.minuty byla hra na obou stranách vyrovnaná bez branek a poté to už byl právě náš tým, který důslednou a aktivní hrou, kdy kluci dobře herně kombinovali, úspěšně zakončovali do branky soupeře a to až do samého konce utkání, které naši borci dovedli k celkovému vítězství 17:2. Dnes kluky hlavně chválíme za jednoduchý a rychlý přechod do útočné fáze a  za velké množství střel na branku soupeře, které nám v minulosti tolik chyběly. Velká pochvala všem hráčům !!!