U12 s přehledem porazila FŠ Třebíč! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 s přehledem porazila FŠ Třebíč!

V sobotu 8. září jsme přivítali v 6. kole žákovské ligy FŠ Třebíč a po výborném výkonu jsme si připsali další vítězství.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - FŠ TŘEBÍČ 13:6 (5:1, 3:1, 5:4)

V sobotu dopoledne jsme za slunečného počasí na domácím hřišti nastoupili proti známým hráčům z SK Fotbalové školy Třebíč. V úvodu utkání jsme se ujali vedení, soupeř stav zanedlouho vyrovnal a poté už jen náš tým skóroval a to čtyřikrát, takže naši borci první třetinu zvítězili 5:1. V druhém dějství jsme pokračovali ve stejném duchu a druhou třetinu zvítězili 3:1. V závěrečné třetině soupeř hned od začátku  zvýšil svoji aktivitu, podařili se mu během prvních dvanácti minut vstřelit tři branky za sebou a vycítil možnost zvrátit stav utkání. Tento jeho nápor se nám podařilo zastavit a hru opět vrátit do naší režie. Pěti vstřelenými brankami jsme v třetí třetině nepříznivý stav otočili a zvítězili 5:4. Celkem tedy 13:6. V dnešním utkání bylo vidět, jak postupně kvalita našich hráčů a celková herní činnost roste. Stále zlepšující se výkon se viditelně odráží také ve stoupající pohodě a radosti ze hry u našich hráčů. Chválíme moc kluky za dnešní výkon a děkujeme také fanouškům, kteří slušně povzbuzují a jsou stále více slyšet.

Góly FC Žďas: Sklenář 7, Chmelík 2,Vambera, Brúha, Hanus, Brychnáč.

Sestava: Pavlík - Síč, Vambera, Sklenář, Janík, Staněk(v 55. minutě odstoupil pro zranění), Zdražil, Hanus, Chmelík, Brúha, Mráček, Brychnáč, Havránek, Tomandl, Vopršal.

Hodnocení trenéra:

Dnes jsme předvedli v zápase opět kolektivní výkon, v němž nikdo výrazně nevynikal. Kromě 15. minutového výpadku ve třetí třetině jsme odehráli výborné utkání. V utkání se již objevovali některé pěkné akce zakončené brankami. Kluky dnes chválíme a doufáme, že se budou dále zlepšovat ve všech herních činnostech.

Další mistrovský zápas sehrajeme v sobotu 15.září od 15.00 hodin v Kroměříži.