FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 předvedla v Brně skvělou hru!

Horní řada zleva: Zdražil, Janík, Sklenář, Havránek, Polanský
Dolní řada zleva: Síč, Vambera, Chmelík, Pavlík

První prosincovou neděli se představila naše U12 na turnaji v Brně. Zde se kluci prezentovali skvělou útočnou hrou a nastříleli na celém turnaji ze všech týmů nejvíce branek. Celkem 35 vstřelených branek bylo o šest více, než si připsala druhá nejlépe střílející  Zbrojovka Brno.

2.prosince odjela U12 na zimní Židenice CUP hraný na umělém povrchu v nafukovací hale TCM v Brněnských Ivanovicích. Hrálo 7 týmů systém 4+1 a to každý s každým 1x18 minut. Naši kluci už v počátečních minutách prvního utkání ukázali, s čím se dnes FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou chce na tomto turnaji prezentovat a to rychlou pohlednou kombinační hrou s množstvím střel na bránu soupeře a s vítězným pokřikem. Skvělá hra našich borců turnajem vedla přes vítězství nad Rosicemi 9:1, Vyškovem 9:0 ,Podlužím 5:3, Svratkou Brno 8:2, Židenicemi 3:1 a až výsledek 1:3 se Zbrojovkou Brno překazil naši spanilou jízdu turnajem. Utkání s ní bylo vyrovnané, kde Zbrojovku mnohdy zachránila tyč nebo břevno branky, hra byla dramatická až do konečného hvizdu rozhodčího a patřila k finálovému zápasu celého kvalitního turnaje. 

Sestava: Pavlík,Zdražil,Janík,Sklenář,Havránek, Polanský,Síč,Vambera,Chmelík

Hodnocení trenéra:

Na těchto turnajích neřešíme umístění, jde nám o to, aby si kluci s chutí zahráli a hráli bez jakéhokoliv stresu a zásahu nás trenérů do hry. Závěrem tedy velká pochvala všem našim hráčům za předvedené výkony, které zanechaly trvalou stopu na tomto brněnském turnaji.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SOKOL SLATIŇANY

 Sobota  | 20.7.2019

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL