U12 neudržela dvougólové vedení! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 neudržela dvougólové vedení!

Ve středu 29. srpna jsme přivítali v domácím prostředí v předehrávaném zápase 14. kola Spartu Brno.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - SPARTA BRNO 3:9 (2:3, 0:3, 1:3)

Ve třetím soutěžním kole fotbalové žákovské  ligy U12 jsme na domácím stadionu FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou přivítali tým FC Sparty Brno. V první čtvrthodině utkání byla hra obou týmů vyrovnaná a našim borcům se podařilo vsítit dvě branky a to Hanusem ve 4. a Chmelíkem v 12. minutě a ujmout se vedení 2:0. Poté soupeř převzal aktivitu, začal být na hřišti lepší a útočné akce zakončoval brankami.
Naši kluci se z této nátlakové hry soupeře nedokázali vymanit. Změna mohla nastat v 72. minutě, kdy se nám podařilo snížit vedení hostů, kdy úspěšně zakončoval Mráček, ale v posledních čtvrthodině zápasu to byl opět soupeř, který přidal další dvě branky a utkání skončilo 3:9 v náš neprospěch.

Góly FC Žďas: Hanus, Sklenář , Mráček.

Sestava: Pavlík - Hakl, Síč, Vambera, Brychnáč, Polanský, Sklenář, Janík, Staněk, Zdražil, Tomandl, Hanus, Chmelík, Brúha, Mráček.

Hodnocení trenéra:

Dnes jsme odehráli dobře prvních sedmnáct minut, kdy jsme vedli 2:0. Od prvního inkasovaného gólu jsme si přestali věřit a nic se nám nedařilo. O proti nedělnímu zápasu se Slováckem jsme hráli bez chuti a žádný z hráčů na sebe nevzal zodpovědnost vyburcovat ostatní k výkonu, který se rovnal se zmiňovaným nedělním utkáním

Další mistrovský zápas sehrajeme v sobotu 1. září v 15.00 hodin ve Zlíně.