FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 dovezla stříbro z Pardubic!

Zvětšit

Cenného úspěchu dosáhli mladší žáci FC Žďár nad Sázavou U12 na halovém turnaji ve východočeské metropoli.

Mladší žáci FC Žďár U12 se představili v sobotu 16. prosince na halovém turnaji v Pardubicích. Zde mezi deseti účastníky obsadili výbornou druhou příčku. Individuálního ocenění se zde dočkal navíc náš hráč Patrik Stoček, který se trefil do sítí soupeřů v deseti případech a odnesl si titul nejlepšího střelce turnaje.

Do turnaje jsme měli pomalejší rozjezd a v prvním utkání s domácím týmem jsme si teprve zvykali na zdejší halu. Zápas jsme sehráli bez pohybu a nasazení a domácí zaslouženě vysoko vyhráli. V dalších zápasech jsme již zapnuli na vyšší obrátky a soupeři si odnášeli jeden příděl branek za druhým. Náš rozjetý tým nezastavila v semifinále ani Třebíč, a tak jsme čekali, jak si povedeme ve finále proti druhému pardubickému týmu. Ten vypráskal v druhém bratrovražedném semifinále našeho přemožitele ze skupiny, když mu nadělil také nám známého kanára. Ve finále jsme lépe začali a měli dokonce výhodu pokutového kopu, který jsme ale zahodili. Po vstřelené brance na každé straně jsme v závěru mohli ve třech případech rozhodnout, ale v koncovce jsme selhali. Tak přišli na řadu pokutové kopy, v nichž měl více štěstí soupeř a ve čtvrté sérii penalt rozhodl o svém vítězství.

Výsledky FC Žďár U12:

Skupina A:
Pardubice B 0:6
Jičín 10:0

Rosice 9:0
Nový Hradec Králové 8:2

Semifinále:
FŠ Třebíč 4:1

Finále:
Pardubice A 1:1, 2:3 na penalty

Branky: Stoček 10, Polívka 8, Holec 6, Seknička 4,Tůna 2, Koutník, Čejka.
Sestava: Vokoun – Koutník, Čejka, Tůna, Seknička, Holec, Polívka, Vavřínek, Stoček.

Hodnocení trenéra: Opět po týdnu jsme ve finále kopali penalty proti Pardubicím. Tentokrát přálo více štěstí domácím. V turnaji oceňuji velký klid a sebevědomí kluků. Po úvodním debaklu se oklepali a předváděli v dalším průběhu vynikající oku lahodící fotbal.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL