U12 bodovala jen doma! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U12 bodovala jen doma!

Žákovská U12 měla nabitý program, když se nejprve představila v neděli doma a ve středu v předehrávce na hřišti Zbrojovky.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - HANÁCKÁ SLÁVIA KROMĚŘÍŽ 8:4 (3:1, 3:0,2:3)

Sestava: Pavlík - Sklenář, Zdražil, Havránek, Tichý, Boháček, Vambera, Polanský, Brychnáč,Mráček, Síč, Chmelík, Janík .

Góly: 6 a 35. Sklenář, 11. Zdražil, 23. Janík, 32. Mráček, 36. Vambera, 73. Polanský, 77. Boháček.

V neděli 28.dubna sehrála žákovská U12 další mistrovské utkání na domácí půdě se soupeřem SK Hanácká Slavia Kroměříž.

V úvodu utkání se naši borci ujali vedení, které postupně navyšovali v první třetině na stav 3:1, soupeř snižoval ve 30. minutě. Začátek druhé třetiny patřil opět našim borcům, kteří během prvních pěti minut vstřelili chlapcům z Kroměříže tři branky a pojistili si vedení v tomto zápase. V dalším průběhu zápasu soupeř zvyšoval aktivitu a častěji ohrožoval naši branku a také skóroval, třetí třetinu vyhrál 3:2. Z celkového vítězství se ale mohli radovat naši kluci, kteří svojí aktivnější herní činností porazili SK Hanáckou Slavii Kroměříž 8:4. Chválíme všechny hráče za předvedený výkon a také fanoušky za povzbuzování v průběhu celého utkání.

FC ZBROJOVKA BRNO - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.  14:2 (2:1,5:0,7:1)

Sestava: Pavlík - Sklenář, Tomandl, Hanus, Zdražil, Havránek, Tichý, Boháček, Vambera, Polanský, Brychnáč,Mráček, Síč, Chmelík, Janík .

Góly: 30. Boháček,74. Zdražil.

Na 1.máje odjela žákovská U12 k mistrovskému utkání se Zbrojovkou Brno.

Soupeři, který patří k nejlepším v této ligové soutěži jsme se snažili co nejvíce vyrovnat, což se nám během zápasu často dařilo a několikrát jsme nebezpečně ohrozili jeho branku, bohužel pouze jen dvakrát úspěšně. Brňané byli ve hře důraznější, často vyhrávali osobní souboje a přesnější kombinační hrou postupně navyšovali skóre a celé utkání vyhráli 14:2.

Našim klukům se nedala upřít snaha, ale respekt ke kvalitnímu soupeři byl pro mnohé svazující. I přes to vše si hráči odnesli další potřebné zkušenosti do příštích ligových duelů. V dnešním utkání musíme vyzdvihnout výbornou hru IBRY Romana Brychnáče, který patřil k těm nejvíce bojujícím na hřišti.