FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U11 vyráží na finále Ondrášovka cupu!

Starší přípravka FC Žďas Žďár U11 se jako první ze dvou celků, které nás budou reprezentovat na finálových turnajích Ondrášovka Cupu 2017 (U9 se představí 3. - 4. června ve Vysokém Mýtě), představí o tomto víkendu v bojích o vítěznou trofej.

Ondrášovka Cup je fotbalový pohár mládeže, v tomto případě neoficiální mistrovství republiky jedenáctiletých hráčů. Benjamínci Žďáru se do hlavní soutěže probojovali z podzimní kvalifikace přes Kolín, Náchod, Spartu Brno, Admiru Praha, Mělník, N. Hradec Králové, H. Brod, Benešov, Prostějov, Jihlavu a Teplice.

Na finálovém turnaji 13. a 14. května nás v Ústí nad Labem čeká mezi 24 nejlepšími celky republiky ve skupině B Slavia Praha, Baník Ostrava, Zbrojovka Brno, Karviná, Hradec Králové, Opava, Vítkovice, Motorlet, V. Žižkov, Kladno a domácí Ústí nad Labem. Ve skupině A se představí: Sparta, Dukla, Bohemians, Xaverov, Liberec, Jablonec, M. Boleslav, Vlašim, Slovácko, Olomouc, Žilina a V. Mýto.

Sobotní a nedělní  zápasy bude v přímém přenosu vysílat internetová televize (TV COM) http://www.tvcom.cz/, která přinese hned naše úvodní sobotní utkání, ve kterém nastoupíme v 8 hodin proti Baníku Ostrava!

Další naše utkání, která můžete shlédnout v přímém přenosu:


Sobota:
9.25: FC Žďas - Karviná 
10.50 FC Žďas - Motorlet
13.32 FC Žďas - Opava

Neděle:
8.34 FC Žďas - Vítkovice
9.25 FC Žďas - Slávia Praha

Další zápasy o konečné umístění budou vysílané podle umístění po základních skupinách.
 
"Na turnaj odjíždíme hlavně zúročit zkušenosti ze zářijového republikového finále E.ON cupu, kde nám o jeden bod unikla finálová skupina. Postup mezi dvanáct nejlepších týmů by byl pro nás tentokrát mimořádným úspěchem. Úspěchem je ale již samotná účast na tomto turnaji, kde se kluci poměří s nejlepšími týmy republiky a pomůžou zviditelnit jak fotbalový klub, tak samotné město  Žďár nad Sázavou," zdůraznil trenér Petr Procházka.
 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL