U11 těsně unikl postup do dalšího kola Ondrášovky - U11 + U10 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U11 těsně unikl postup do dalšího kola Ondrášovky

V úterý 5. září opět vypukla kvalifikace na hlavní turnaj Ondrášovka cup pohár mládeže FAČR 2017/2018 v kategorii starší přípravky U11 (hráči ročníků 2007 a mladší).

Letošní Ondrášovky se v této kategorii účastní rekordních 105 týmů, ze kterých se 24 dostane do hlavního turnaje, který v květnu 2018 pořádají České Budějovice (Zbrojovka Brno, jako vítěz posledního ročníku, má přímou účast v hlavní turnaji jistou). Naše mužstvo zajíždělo na 1. kolo kvalifikace do Ivančic, kde jim byli na základě losu přisouzeni následující soupeři: Ivančice, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Svratka Brno, Konice, Brno Starý Lískovec, Start Brno, Bedřichov. Hrálo se o dvě postupová místa do další fáze kvalifikace.
 
Vysledky:
FC Žďár - Sokol Konice 10:0 ( Góly: Vambera 3, Holec 2, Zdražil, Havránek, Brúha, Mráček, Lédl)
FC Žďár - TJ Tatran Starý Liskovec 5:1 (Mráček 2, Holec, Slavíček, Vambera)
FC Žďár - TJ START Brno 4:0 (Mráček, Holec, Brúha, Lédl)
FC Žďár - TJ Sokol Bedřichov 6:0 (Havránek 2, Holec, Staněk, Mráček, Polanský)
FC Žďár - FC Ivančice 2:1 (Vambera, Brúha)
FC Žďár - FC Spartak Velká Bíteš 2:0 (Mráček 2)
FC Žďár - FC Velké Meziřící 1:1 (Vambera)
FC Žďár - FC Svratka Brno 0:3
 
Sestava: Adrian Staněk, Matyáš Lédl, Martin Hakl, Petr Síč, Matyáš Slavíček, Ondřej Mráček, Dominik Holec, Kryštof Zdražil, Tomáš Vambera, Lukáš Polanský, Lukáš Havránek, Nicolas Brúha.
 
Naše mužstvo skončilo na konečném třetím místě a tím bohužel nepostoupilo do další fáze kvalifikace. 
 
Hodnocení trenéra: Po turnaji převládalo lehké zklamání, protože jsme byli v této kategorii velice blízko postupu do dalšího kola kvalifikace přes mužstva, která nás v minulosti často porážela a kolikrát bylo pro nás hodně těžké, je vůbec potrápit ( V. Meziříčí, Svratka Brno, Ivančice).
S odstupem času musím ale říct, že kluci odehráli vynikající turnaj. Těšíme mě hlavně druhá část turnaje, ve které jsme narazili na všechna mužstva bojující o postup a ta utkání, bohužel až na to poslední, jsme zvládli na výbornou. Hlavně naše utkání s Velkým Meziříčím mělo velkou kvalitu, kde chybělo trochu štěstíčka a mohli jsme slavit postup. Tak snad příště! Pořád je na čem pracovat.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

TJ Sokol Tasovice

 Sobota | 2.6.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL