U11 se zúčastnila mezinárodního turnaje! - U11 + U10 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U11 se zúčastnila mezinárodního turnaje!

Na velice prestižní a kvalitními týmy nadupaný turnaj do Chotěboře zamířila na začátku září starší přípravka FC Žďár nad Sázavou.

O prvním zářijovém víkendu 2. - 3. září se starší přípravka FC Žďár zúčastnila mezinárodního turnaje Df (díky fotbalu) v Chotěboři. V silně obsazeném turnaji 32 mužstev z Německa, Rakouska, Polska, Slovenska a Česka se v sobotu klukům podařilo postoupit mezi nejlepší šestnáctku ze 4. místa ve skupině.

SOBOTA
FC ŽĎÁR - Teplice 3:2 (Góly: Kopecký, Promberger, Boháček)
FC ŽĎÁR - Chomutov 1:2 (Mráček)
FC ŽĎÁR - Trnava 2:4 (Promberger, Mráček)
FC ŽĎÁR - Česká Skalice 4:2 (Promberger, Kopecký, Hanus, Mráček)
FC ŽĎÁR - Chotěboř 7:2 (Prokůpek 2, Mráček, Tichý, Boháček, Hanus, Sedlák)
FC ŽĎÁR - Jablonec 2:0 (Mráček 2)

V neděli jsme hráli hned o umístění a to o 9. - 15. místo. Bohužel nám nevyšli první dva zápasy, hlavně proti Spartě Brno, ve kterém jsme vedli 4:1 a nakonec jsem v tomto zapase nezískali ani bod! Poté na kluky padla deka a zvedli se až proti Dukle Praha a Baníku Ostrava. I když jsme s těmito týmy o gól prohráli, navázali jsme na dobrý herní výkon, jaký kluci odváděli po celou sobotu. V celkovém pořadí kluci skončily na 15. místě, což je v takhle silně obsazeném turnaji obrovsky úspěch! Kompletní výsledky najdete na. www.turnajedf.cz

NEDĚLE
FC ŽĎÁR - Donau Wien 0:0
FC ŽĎÁR - Sparta Brno 5:6 (Mráček 2, Prokůpek, Tichý, Boháček)
FC ŽĎÁR - Viktoria Plzeň 2:5 (Bohácek 2)
FC ŽĎÁR - Trnava 0:3
FC ŽĎÁR - Dukla Praha 2:3 (Boháček 2)
FC ŽĎÁR - Baník Ostrava 0:1

Jaroslav Promberger, trenér: "Z pozice trenéra hodnotím tento turnaj nesmírně pozitivně. Kluci hráli se soupeři, kteří jsou oproti krajskému přeboru výkonnostně úplně někde jinde a bylo vidět, že s nimi dokáží hrát vyrovnané zápasy. Zde bylo hodně poznat, v čem jsme silní a také v čem se musíme zlepšit. Smekám před kluky, jak takto fyzicky náročný turnaj 12x20 minut zvládli a také rodičům, kteří nám byli po celou dobu v tak chladném počasí velkou oporou."

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

TJ Sokol Tasovice

 Sobota | 2.6.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL