FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U11 čeká o víkendu Ondrášovka Cup!

Zvětšit

Náš ročník 2008 ( U11 ) se bude účastnit finálového turnaje Ondrášovka Cup 2018/2019, který se bude konat ve dnech 11.-12.5.2019 v Hradci Králové.

Jedná se o největší mládežnický turnaj v republice, jehož hlavní tváří tohoto ročníku je Jan Matoušek hráč 1.FK Příbram a hlavními ambasadory jsou Jakub Kohák a Pavel Čapek. 

Náš tým se do finálového turnaje dostal přes dvě kvalifikační kola, když 1.kolo v Hlinsku vyhrál a ve 2.kole v Písku obsadil druhé postupové místo za vítězem FC Viktoria Plzeň a vybojoval si tak potřetí za sebou účast na finálovém turnaji.

Po Vysokým Mýtě ( 23.místo ), Benešovu ( 14.místo ), nyní zavítá náš tým do Hradce Králové, kde se potká s 24 nejlepšími týmy v republice, které si také vybojovali svoji účast v kvalifikaci. Znovu se bude hrát systémem 4 skupin po 6 mužstvech. Tyto utkání budou probíhat v sobotu 11.5.2019 a poté se pro něděli 12.5.2019 mužstva rozdělí do zlaté, stříbrné a bronzové skupiny dle umístění ze soboty a budou probíhat boje o konečné umístění. Na turnaji tak odehraje náš tým celkem 11 utkání proti kvalitním soupeřům, což dokazuje naše velice těžká skupina D, kde se postupně náš tým utká s SK Slavia Praha, HFK Olomouc, SK Kladno, FC SLovácko a FC Slovan Liberec. 

Je se na co těšit a věřím, že všichni podpoříte náš tým, který bude reprezentovat náš klub ale i naše město!

Komentář trenérů : 

Všichni ( trenéři, hráči, rodiče ) se na tuto akci moc těšíme a hlavně si jedeme turnaj užít. Je to pokaždé velká akce, kde si naši kluci můžou záhrat proti nejlepším ve své kategorii, hrají na perfektně připravených hřiští, všude spousta reklam, potkají se zde se spoustou sportovních a kulturních osobností a také absolvují spoustů různých rozhovorů. Prostě super víkend!

Fotky a videa z turnaje budete moci průběžně sledovat na našem Instagramovém účtu: https://www.instagram.com/fczdaszdarnadsazavou/

 

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SLOVAN ROSICE

Sobota  | 25.5.2019

10.15

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL