U10 postoupila do 2. kola Ondrášovky! - U11 + U10 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U10 postoupila do 2. kola Ondrášovky!

Předposlední srpnový den vypukly kvalifikační boje pro hlavní turnaj Ondrášovka cup 2017/2018 v kategorii starší přípravky U10. Do soutěže se tradičně zapojili také benjamínci FC Žďár.

Letošní Ondrášovky se v této kategorii účastní rekordních 99 týmů, ze kterých se pouze 24 dostane do hlavního turnaje, který pořádá v květnu 2018 Benešov (pouze Sigma Olomouc, jako vítěz posledního ročníku, má přímou účast v hlavní turnaji jistou).
Naše mužstvo zajíždělo na 1. kolo kvalifikace do Hlinska, kde mu byly na základě losu přisouzeni následující soupeři: Hlinsko, Uničov, Ivančice, Velká Bíteš, Bezměrov a Obřany. Hrálo se o dvě postupová místa do další fáze kvalifikace.
 
Vysledky:
FC ŽĎÁR - FC Ivančice 4:0
Branky: Chmelíček, Lédl, Mráček, Hanus.
 
FC ŽĎÁR - SK Uničov 4:0
Branky: Lédl 3, Mráček.
 
FC ŽĎÁR - SK Obřany 9:1
Branky: Lédl 2, Mráček 2, Boháček 2, Prokůpek 2, Hanus.
 
FC ŽĎÁR - FC Hlinsko 0:3
 
FC ŽĎÁR - FC AJAX Bezměrov 3 : 0 kontumačně (soupeř nepřijel)
 
FC ŽĎÁR - FC Spartak V. Bíteš 3:0 kontumačně  (soupeř nepřijel)
 
Sestava FC Žďár n. S.: Šimon Krahula, Petr Hanus, Matěj Chmelíček, Vojtěch Boháček, Svatopluk Tichý, Matěj Kopecký, Ondřej Mráček, Matyáš Lédl, Nikolas Starý, Jakub Promberger, David Prokůpek.
 
Naše mužstvo skončilo na konečném druhém místě a tím pádem se může radovat z postupu do 2. kola kvalifikace. To se odehraje 4. října ve Vyškově, kde se utkáme s následujícími soupeři: Zbrojovka Brno, MFK Vyškov, Sparta Brno, Líšeň, 1.SC Znojmo, Vysočina Jihlava a Hlinsko. Hrát se bude o dvě přímá postupová místa do hlavního turnaje, plus sedm nejlepších týmů z třetích míst všech osmi kvalifikačních skupin postoupí také.
 
Hodnocení trenera: Do kvalifikace jsme šli z pětidenního bloku, ve kterém jsme absolvovali páteční trénink, sobotní miniturnaj a pak třídenní soustředění na Svratce, takže tady byla trochu obava, jak to zvládneme. Na některých hráčích byla vidět značná únava, naše výkony nebyly optimální, hlavně v posledním utkání. Kluci se s tím ale porvali velice dobře a po zásluze se mohou těšit na další kolo kvalifikace.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

TJ Sokol Tasovice

 Sobota | 2.6.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL