FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U10 čeká o víkendu finálový turnaj Ondrášovky!

Zvětšit

O tomto víkendu čeká naší přípravku U10 finálový turnaj Ondrášovka Cup 2017/18, kterého se bude účastnit 24 nejlepších mužstev z naší republiky.

Všechna mužstva si musela projít kvalifikacemi, které probíhaly v minulém roce v září. Naše mužstvo se probilo do finálového turnaje přes brněnskou část z druhého místa a nyní se může těšit na konfrontaci s předními přípravkovými kluby v republice.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 

TERMÍN

Od: 26.května

Do: 27.května

 

MÍSTO KONÁNÍ

Benešov

Ke Stadionu 576

256 01

 

POČET DRUŽSTEV:

24

 

SYSTÉM TUNAJE:

Rozdělení v turnaji je do čtyř skupiny po 6 týmech, kde mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba v hlavním turnaji je 20 minut. Mužstva umístěná po základní části na 1. a 2. místě jednotlivých skupin, hrají ZLATOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do ZLATÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).Mužstva umístěná po základní části na 3. a 4. místě jednotlivých skupin, hrají STŘÍBRNOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s který ze stejné skupiny postoupí do STŘÍBRNÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).Mužstva umístěná po základní části na 5. a 6. místě jednotlivých skupin, hrají BRONZOVOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do BRONZOVÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).V těchto nadstavbových skupinách (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) se hraje opět systémem každý s každým, kde se rozhodne o celkovém pořadí turnaje.

 

POČET HRÁČŮ:

5+1

 

ROZLOSOVÁNÍ:

 

SKUPINA A

SK Sigma Olomouc

AC Sparta Praha

FC Fastav Zlín

Bohemians Praha 1905

RMSK Cidlina Nový Bydžov

SK Union Vršovice

 

SKUPINA B

MFK Vítkovice

SK Slavia Praha

1.SK Prostějov

SK Kladno

FK Motorlet Praha

FK Junior Strakonice

 

SKUPINA C

FC Sparta Brno

FK Mladá Boleslav

1.HFK Olomouc

SK Junior Teplice

FC Hlinsko

FK Ústí nad Labem

 

SKUPINA D

1.FC Slovácko

FC Hradec Králové

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

FC Slovan Liberec

Slezský FC Opava

1.FK Příbram

 

HARMONOGRAM UTKÁNÍ FC ŽĎAS:

SOBOTA

09:50          FC ŽĎAS - FC Slovan Liberec      hřiště 1

11:02          FC ŽĎAS - Slezský FC Opava      hřiště 3

13:35          FC ŽĎAS - 1.FC Slovácko            hřiště 3

14:50          FC ŽĎAS - FC Hradec Králové    hřiště 1

16:05          FC ŽĎAS - 1.FK Příbram              hřiště 2

 

NEDĚLE

od 08.30 začnou probíhat skupiny o umístění dle systému turnaje

 

 

- z hřišť 1 a 2 budou probíhat po celý víkend přímé přenosy na TVCOM

 

 

OFICÍÁLNÍ TVÁŘ ONDRÁŠOVKA CUPU 2017/18 : Martin Hašek jun. ( hráč Bohemians Praha 1905 )

 

AMBASADOŘI : Jakub Kohák, Pavel Čapek, Stanislav Vlček, Josef Hušbauer, Tomáš Hubschman, Jakub Dovalil

 

 

 

 

 

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL