U 9 stříbrná, nestačila jen na domácí Svitavy! - U9 + U8 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U 9 stříbrná, nestačila jen na domácí Svitavy!

Zvětšit

Mladší přípravka U9 nezahálí a v lednu se účastnila dvou kvalitně obsazených halových turnajů. Na jednom z nich se také dostali naši benjamínci až do finále! 

Turnaj 7. ledna Svitavy

Hodnocení trenéra: V neděli 7.ledna mladší přípravka vstoupila do přípravných zápasů v roce 2018. Po vánoční přestávce měli kluci možnost si poměřit svoji aktuální připravenost na turnaji ve Svitavách, kterého se účastnili domácí Svitavy, Lanškroun, Mohelnice, Vrchovina Nové Město na Moravě a Kunštát. Na tomto turnaji jsem narazili do této doby pro nás neznáme soupeře, se kterými se kluci ještě nesetkali. V prvním zápase, jsem narazili na Kunštát, který jsme po dobrém týmovém výkonu porazili 4:2. Druhé utkání bylo z našeho pohledu nervóznější, ale větší chutí po vítězství se nám podařila urvat výhra gólem v poslední minutě zápasu v poměru 2:1. Třetí utkání na turnaji bylo proti domácímu celku, který nastoupil v nejsilnější sestavě a nám se v tomto utkání nepodařilo nic a výsledkem byla zasloužená prohra 0:6. V dalším zápase, jsme si spravili chuť vítězstvím nad Mohelnicí v poměru 6:0. Pak už nás čekalo derby proti Vrchovině a výhra 2:0. Výše uvedené výsledky nás katapultovaly do finále turnaje opět proti domácímu celku. Bohužel už nezbylo moc sil a výsledkem byla prohra 0:6, kdy se nepodařila odčinit prohra ze zápasu ve skupině. Konečné druhé místo je zasloužené, hráčům patří poděkovat za předvedený výkon a je to pro nás dobrý odrazový můstek do roku 2018.

Nejlepším hráčem týmu FC Žďár byl vyhlášen Jan Irovský

Výsledky:

FC Žďár - Kunštát 4:2 
FC Žďár - Lanškroun 2:1 
FC Žďár - Svitavy 0:6 
FC Žďár - Mohelnice 6:0  

FC Žďár - Vrchovina 2:0 

o 1. místo 
FC ŽĎAS - Svitavy 0:6 

Branky: Sedlák 8, Toman 4, Bílý 2.

Sestava: Irovský, Staněk, Odvárka, Sedlák, Toman, Lukeš, Němec, Bílý, Broža

 

Turnaj 13. ledna Pardubice

Hodnocení trenéra: V sobotu 13.ledna se mladší přípravka U9 účastnila velmi kvalitně obsazeného turnaje v Pardubicích za účasti týmů Baník Ostrava, FK Pardubice, MFK Chrudim, Svitavy, Kolín, Libchavy. Turnaj byl velmi dobře obsazen a naši hráči se hůře rozjížděli, o čemž svědčí dvě pořážky na úvod turnaje, které ovlivnily naše umístění ve skupině. Nakonec jsme obsadili 4.místo v základní skupině a nastoupili do zápasu o konečné 7.místo proti Libchavám, které jsme porazili 1:0. Sedmé místo bereme jako motivaci do dalšího tréninku, s cílem být příště lepší, hráčům patří poděkování za předvedený výkon.

Výsledky:

FC Žďár - Pardubice 2:6 
FC Žďár - Baník Ostrava 3:5 
FC Žďár - Chrudim 5:1 
FC Žďár - Pardubice 0:5   

o 7. místo 
FC ŽĎAS - Libchavy 1:0 


Sestava: Irovský, Staněk, Odvárka, Sedlák, Toman, Lukeš, Krejčí, Kotík, Bílý

ZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL