U 13 rozhodla v prodloužení o pátém místě! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U 13 rozhodla v prodloužení o pátém místě!

První lednovou neděli odehráli  turnaj v Chrudimi mladší žáci U13 a ve výborně obsazené konkurenci obsadili hezké páté místo.

Hodnocení trenéra: V neděli 7.ledna jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného halového turnaje v Chrudimi. Po úvodní "prospané" remíze s Jaroměří, jsme v druhém zápase smetli Chotěboř. V zápase s domácí Chrudimí šlo o postup do semifinále. V utkání nám bohužel utekl začátek a ve vyrovnaném utkání nás soupeř trestal z brejků. V závěrečném zápase jsme potřebovali porazit suveréna skupiny - výborně hrající Židenice. A nechybělo mnoho - v polovině utkání jsme vedli 3:0. Utkání jsme bohužel nedokázali dovést do vítězného konce, a tak nás čekal souboj o páté místo s Havlíčkovým Brodem. V něm rozhodl o našem vítězství zlatým gólem v prodloužení Dominik Holec.