U 10 v Chrudimi smolně čtvrtá! - U11 + U10 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U 10 v Chrudimi smolně čtvrtá!

V sobotu 17. listopadu nastoupila naše U10 na turnaji v Chrudimi.

Hodnocení trenéra:

V prvním zápase jsme nastoupili proti celku z FC Holice. Po prvních minutách bylo vidět, že první zápas bude důležitý a po velkém boji jsme ho dotáhli do vítězného konce vítězstvím 1:0 po vstřelení branky Metodějem Navrátilem.

Druhý zápas jsme měli za soupeře tým z SK Nemošice a i po neproměnění několika šancí jsme po vítězství 2:1 byli spokojeni. Jako střelci se zapsali Fanda Toman a Dan Kotík. Další na nás nastoupili domácí z Chrudimi a po perfektním zápase vyšli domácí jako vítězové výsledkem 3:1.  Náš střelec Adam Staněk. K poslednímu zápasu ve skupině na nás nastoupili hráči z Vysokého Mýta a po remíze 2:2 jsme čekali do posledního zápasu, jestli postoupíme ze skupiny, co se nakonec podařilo z druhého místa. Střelci Štěpán Odvárka a Adam Staněk.

Čekal nás zápas o postup do finále proti H. Brodu a po odehrání v mých očích asi nejlepšího zápasu turnaje. I když kluci odešli  jako poražení výsledkem 4:2 (Kotík 2x) ,tak jsem byl spokojený s jejich výkonem.

A zápas o 3. místo s Chrudimí byla další ukázka toho, jak umí kluci zamakat a dát do toho všechno. Ale nakonec po prodloužení, kdy nám soupeř vstřelil branku nám výhrou 3:2 (Staněk ,Kotík) udělil bramborovou medaili. S průběhem turnaje na to, že byl pro nás první, tak velká pochvala klukům za odvedený výkon.

Sestava : Irovský, Staněk, Odvárka, Toman, Navrátil, Krejčí, Lukeš, Kotík, Krajíc