Světlá vyfasovala devítku! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Světlá vyfasovala devítku!

Ve druhém kole krajského přeboru si mladší žáci FC Žďár nad Sázavou s chutí zastříleli na půdě Světlé nad Sázavou.

FK SVĚTLÁ N. S. - FC ŽĎÁR N. S. 3:9 (2:3)

Ve druhém kole krajského přeboru jsme zavítali do Světlé nad Sázavou. Již od první minuty jsme začali aktivně a ujali se brzy vedení. Domácí ovšem nedali svoji kůži lacino a v prvním poločase dokázali vždy po našich chybách snížit na rozdíl jedné branky. Nutno podotknout, že jsme v první půli nedali opět čtyři tutové šance a zápas tak mohl být víceméně rozhodnut.

Po změně stran jsme opět skórovali jako první, ale domácí se dokázali opět přiblížit na rozdíl jediné branky. Postupem času ale začala Světlá odpadat a my jsme je pouštěli na naší polovinu hřiště jen sporadicky. V posledních deseti minutách jsme navíc protrhli střelecké trápení a pěti brankami v řadě jsme zápas dovedli do zaslouženého vítězství.

Hodnocení trenéra Petra Procházky: Dnes jsme využili naší dobré fyzické kondice a hlavně ve druhém poločase soupeře doslova přejeli. Výborný výkon předvedl v tomto zápase Zdenda Vaněk. Pochválit ale musím za dnešní výkon všechny kluky, protože fungujeme jako tým. 

Branky: Pelikán 6, Polívka 2, Holec.
Sestava: Vokoun – Vavřínek, Koutník, Vaněk, Stoček, Pelikán, Hlaváč, Šikula, Polívka, Holec, Seknička.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL