Starší žáci vybojovali titul přeborníka kraje! - U15 + U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší žáci vybojovali titul přeborníka kraje!

Zvětšit

V sobotu a neděli 12. a 13. května sehráli starší žáci utkání krajské soutěže, kde ztratili výhru na konci utkání. V neděli pak po výhře s Vrchovinou mohli oslavit vítězství v krajském přeboru.

FC Žďas - FC Velká Bíteš 1:1 (1:0) 
  
Branka: Sochor 
  
Komentář:

V utkání jsme si vypracovali více brankových příležitostí než hosté. Lépe jsme kombinovali a byli jsme více jak vyrovnaným soupeřem pro hosty kteří nás v soutěži již dvakrát výrazně porazili. Většinu času jsme měli utkání pod kontrolou, leč chyba 3 minuty nás stála 3 body. Přesto výkon v utkání a přislib do dalších utkání je velkým povzbuzením. 


SFK Vrchovina - FC Žďas 2:4 (1:2) 
  
Branky: Krejčí 4x 

Video po výhře nad SFK Vrchovina:
 https://youtu.be/BUEVQ6YEGfM 
Komentář:

Na horké půdě v Novém Městě se nám podařilo zaslouženě zvítězit. vyrovnané a vyhocované utkání rozhodla střelecká potence Krejčího. V soutěži držíme i nadále neporazitelnost, ale přesto hlavním cílem zůstává zapojit co nejvíce maldších hráčů do takto těžkých a vyhecovaných utkání. 
  
 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL