Starší žáci dvakrát zvítězili bez inkasované branky! - Starší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší žáci dvakrát zvítězili bez inkasované branky!

Oba výběry starších žáků FC Žďár o víkendu shodně zvítězili nad svými soupeři jednoznačnými výsledky 4:0.

U15
FC ŽĎÁR N. S. - SK BYSTŘICE N. P. 4:0 (3:0)

Branky: Novotný, Pátek, j. Matoušek, Bureš.

Komentář: Za chladného a deštivého počasí nám vázla kombinace. Nedařilo se nám vytvořit větší počet brankových příležitostí. Hosté se i přesto většinu zápasu pouze bránili a díky slepeným brankám z konce prvního poločasu jsme utkání výsledkově zvládli.

U14
M. BUDĚJOVICE - FC ŽĎÁR B 0:4 (0:2)

Branky: Řádek 2, Otava (PK), Gregar.

Komentář: Do utkání jsme vstoupili zbytečně nervózně. Utkání se odehrávalo především ve středu hřiště a domácí s větrem v zádech se srdnatě bránili. I přesto se nám podařilo vytvořit několik brankových příležitostí, které jsme ovšem nedokázali využít. V závěru poločasu vybojoval Řádek pokutový kop, se kterým si bez problému poradil Otava, o minutu později se již radoval i Řádek, kdy pěknou kombinaci ze středu hřiště zakončil nekompromisně k tyči. V posledních vteřinách poločasu nás podržel brankář Chmelík výborným zákrokem proti střele z bezprostřední vzdálenosti. Druhý poločas, kdy jsme měli vítr v zádech pro změnu my, již domácí nekladli odpor a utkání se po dalších brankách v síti domácích dohrávalo na polovině našeho soupeře.